Skvělé tipy

Kancelář jako klícka. Proč je pravidelný úklid tak důležitý?

Dáte na první dojem? Ačkoliv většina lidí tvrdí, že je zajímá především kvalita služeb, podvědomě se orientují i dle toho, jak na ně daná firma působí. Průzkumy přitom hovoří jasně, názor si utváříme během pár vteřin poté, co vstoupíme do kanceláře. A teď si představte, že překročíte přes práh a na vaše smysly zaútočí nepříjemný odér, všudypřítomný prach, fleky na koberci a nepořádek. Spolupracovali byste s někým, kdo si není schopen zajistit úklid kanceláře? Pravděpodobně byste to přinejmenším důkladně zvážili. Ale ať hodí kamenem, kdo je bez viny. V jakém stavu jsou vaše kancelářské prostory?

Doma uklízíte s naprostou samozřejmostí, tak proč podceňujete úklid kanceláře? Odpověď známe. Máte spoustu práce a nechcete ztrácet čas čištěním koberců, pucováním nábytku a dalšími činnostmi, které jsou nedílnou součástí komplexního úklidu. Z bludného kruhu vám pomůže profesionální úklidová firma!

Úklid kanceláří (lokalita Brno) zajišťuje Lady Help

Zaměřili jsme se na úklid kanceláří Brno a objevili atraktivní nabídku společnosti Lady Help. Sháníte-li někoho na pravidelný úklid kancelářských prostor v jihomoravské metropoli, obraťte se na profíky, kteří zajistí péči o pracovní prostory, jednací místnosti a zázemí firmy. Mimo jiné také o doplnění občerstvení a hygienických potřeb.

O úklid kanceláře se stará proškolená hospodyně, která má úklidové činnosti v malíčku. Kompletní úklid zahrnuje utření prachu, urovnání dokumentů, zalévání květin, vyleštění zrcadel, otisků prstů na oknech a dveřích, vysátí a vytření podlah, umytí koupelny a WC, úklid kuchyňky, vynesení odpadu, ale také pochůzky a nákupy.

Kolik vás bude úklid kanceláře v Brně stát?

Zřejmě vás napadlo, že úklidové služby nejsou zadarmo. Za svědomitě odvedenou práci se samozřejmě platí, nicméně v případě Lady Help můžete mít pravidelně uklizenou kancelář již od 796 Kč za měsíc. Hodinová sazba činí 199 Kč (bez DPH) a minimální doba návštěvy hospodyně je 4 hodiny. K ceně je nutno připočítat čistící prostředky.

S výsledkem budete nadmíru spokojeni – vaše kancelář bude perfektně uklizená a reprezentativní. Mimo úklidu v Brně se lze domluvit také na úklidových pracích v okolních městech (Kuřim, Blansko, Slavkov u Brna).

Proč byste neměli s úklidem kanceláře váhat?

Opakování je matka moudrosti. Úklid svých kancelářských prostorů nezanedbávejte, protože:

  • v čistém prostředí se lépe pracuje (vzrůstá efektivita práce)
  • uděláte dojem na své klienty a obchodní partnery
  • zajistíte zaměstnancům lepší pracovní podmínky a v konečném důsledku i lepší pracovní morálku

Chcete-li se o službách společnosti Lady Help dozvědět další informace, zamiřte na www.ladyhelp.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *