Zdraví

Kapesní vaporizéry: Žhavá novinka pro moderní kouření

V současnosti už je klasické kouření dávno passé. Stále více lidí dává přednost elektronickým cigaretám. Absolutní novinka na trhu je kapesní vaporizér ,vylepšené zařízení pracující na principu elektronické cigarety. Má ale ještě širší možnosti použití než elektronická cigareta.

Odstraňte nepříjemnosti analogových cigaret

S pomocí vaporizéru si budete moci vychutnat život bez popela, kouře a zápachu, který dělá kouření klasických cigaret tak nepříjemným. Už nebudete obtěžovat okolí nepříjemnými jevy spojenými s kouřením, ale přitom si svoji cigaretu vychutnáte s maximální intenzitou.

Silný zážitek z každého potáhnutí

Jaké přednosti kapesní vaporizéry nabízí? Především ušetříte peníze v porovnání s klasickými cigaretami. Ukazuje se, že náklady na elektronické kouření tvoří zlomek ceny běžných analogových cigaret. Svojí koncepcí jde o 3v1 zařízení. Vaporizovat se totiž dá jak sypaný tabák a bylinky, tedy suché produkty, tak i e-liquid a vaporizační gel. Z toho jasně vyplývá, že tato technická vychytávka toho umí daleko více, než dobře známá elektronická cigareta. Nabídka nyní obsahuje dvě zařízení, a to OCB a Vapour2 PRO Series 7. Tyto dva typy vaporizérů se liší svojí velikostí, kapacitou baterie a možnostmi nastavení a samozřejmě také cenou. Každý si může vybrat typ. Který mu bude lépe vyhovovat.

Nejhustší kouř

Nejhustší kouř v segmentu elektronických cigaret zajistí vaporizéry, takže z potáhnutí budete mít velice silný zážitek. Můžete dokonce volit hned ze čtyř různých intenzit kouření, takže si užijí jak slabší kuřáci, tak i ti, kteří bez tabákové podpory nevydrží ani chvilku. Recenzenti, které tato technická vychytávka zaujala, kladně hodnotí především throat-hit, tedy pocit v krku při potáhnutí. Ten je podle nich mnohem lepší než u běžné elektronické cigarety.

Štítky

3 komentáře

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Taky jsem si koupil vaporizér od Vapour 2 a pocit je přesně jako z normálního kouření. Možná i lepší, protože tak hustý dým jsem z cigarety nevytáhl a ještě jsem se zbavil škrábání v krku. Jsem rád, že jsem přešel z klasiky na elektronickou cigaretu, je to teď taková moje záliba.

  • Ahooj, mohl bych se zeptat jaký máš? Koukal jsem na jejich e-shop a moc nevím do kterého jít. Láká mě ten trinity nebo ten seriers 7.

  • Mám ten series 7 a pecka. Fakt je to lepší než ty cigára samotný. Zkus si tam dát i něco jiného než tabák třeba, a uvidíš jak tě to protáhne…