Skvělé tipy

Každý zesnulý si zaslouží důstojné rozloučení. Nepodceňujte výběr pohřební služby!

Ať se nám to líbí, nebo ne, smrt je nedílnou součástí života. Často přichází nečekaně a je velmi těžké se s ní vyrovnat. Odchod našich rodinných příslušníků a přátel je bolestivý a jediné, co pro ně můžeme udělat, je zařídit důstojné rozloučení. A přesto, že to poslední, co pozůstalí řeší, je výběr pohřební služby, i v této situaci se vyplatí obrátit na odborníky. Chcete-li, aby bylo poslední rozloučení takové, jaké si zesnulý přál, vyberte si pohřební službu, která je schopna zajisti veškeré záležitosti dle vašich požadavků.

Příkladem budiž pohřební služba České Budějovice Zeman – Zemanová. Vzhledem k letitým zkušenostem v oboru budeme služby, které by u profesionálů měly být naprostým standardem, demonstrovat právě na nabídce českobudějovické společnosti.

Co by pro vás měla pohřební služba udělat?

Zařizování pohřbu nepatří mezi příjemné záležitosti a je přirozené, že pozůstalí raději delegují většinu činností na pohřební službu. Jde o zajištění úmrtního listu, odevzdání občanského průkazu a karty pojištěnce, rezervování termínu obřadu, převzetí šatů pro zesnulého, převoz zesnulého k obřadu, vykopání hrobu a spousta dalších činností souvisejících s obřadem – zajištění květinové výzdoby, hudební produkce či řečníka. A v případě úmrtí v zahraničí také převoz zpět do České republiky (analogicky také z ČR do zahraničí).

Českobudějovická pohřební služba zajišťuje veškeré výše zmíněné služby. Pozůstalí se na ni mohou obrátit každý den a po telefonické domluvě také mimo pracovní dobu. Za zmínku stojí možnost vyřízení všech náležitostí i v prostředí domova pozůstalého.

Informace se dozvíte na webu

Ať už se nakonec obrátíte na jakýkoliv pohřební ústav, nepodceňujte kvalitu nabízených služeb a předem si zjistěte všechny podstatné informace na webových stránkách. I podle toho si uděláte obrázek, zda se jedná o solidní firmu, na kterou se můžete spolehnout. Pohřební služba České Budějovice Zeman – Zemanová má na svém webu také ukázky rakví, uren a smuteční výzdoby. Na www.pohrebzeman.cz se dočtete také praktické informace ohledně notářského řízení, nároku na den volna a vdovských a sirotčích důchodech.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *