Bydlení

Krásné kování nemusí být drahé! Prozradíme vám, kde ho seženete za nejnižší ceny!

Není to tak dávno, co jsme se věnovali tomu jak vybrat kování. Připomínáme, že jde o funkční prvek, který dokáže podtrhnout charakter dveří a jehož výběr většinou zanedbáváme. A to je, vzhledem k obrovské nabídce, velká škoda. Dnes se však nebudeme zabývat teorií, ostatně praktických rad najdete v posledním článku poměrně dost. Naopak se zaměříme na sortiment zmíněného prodejce, který nabízí největší výběr kování na českém internetu. Prozradíme vám, jaké libůstky na vás čekají a pomůžeme vám vyšperkovat vaše bydlení.

Špičkové kování od největšího prodejce

Společnost Mand CZ s.r.o. provozuje síť internetových obchodů a specializuje se na kování a dveřní kliky a příslušenství (např. cylindrické vložky, zadlabací zámky, stavební pouzdra apod.) . V oboru si drží nejedno prvenství a nabízí spoustu zajímavých benefitů. Vás jistě zaujme garance nejnižší ceny, poštovné zdarma a věrnostní bonusy. V neposlední řadě pak samotný sortiment, ve kterém natrefíte na vysoce kvalitní kování za skvělé ceny.

Kování do interiérových dveří je zastoupeno pestrým spektrem rozetového a štítového kování od českých i zahraničních výrobců. Značky jako Cobra, Dorro, Eurolaton, Richter, Rostex nebo MP zřejmě představovat nemusíme – jedná se o to nejlepší, co je v daném segmentu k mání.Kovani dana

Štítové nebo rozetové? Rozhodne váš vkus!

Rozdíl mezi štítovým a rozetovým kováním tkví v počtu dílů. Jestli se rozhodnete pro jednodílnou klasiku v podobě štítového, nebo moderní a neotřelý design dvoudílného rozetového kování, je otázkou vašeho vkusu a na funkci nemá vliv. Design vybraného kování by však měl ladit s dalšími interiérovými prvky a vhodně je doplňovat. Rozety jsou k mání v oválných, hranatých a kulatých tvarech, ale na své si přijdou i příznivci štítového kování. Nabídka uspokojí milovníky minimalistické elegance i ty, kteří si potrpí na decentní zdobení.

Zabezpečte svůj majetek před nezvanými hosty

VlozkaPokud vás děsí představa, že na vaše cennosti jednoho krásného dne (nebo v noci?) udělá zálusk zloděj, zabezpečte své vchodové dveře bezpečnostním kováním. Tento speciální typ kování je přizpůsoben k maximální ochraně cylindrycké vložky a zámku a disponuje řadou bezpečnostních prvků. Na www.kovani-kliky.cz najdete bezpečnostní kování 2. a 3. třídy a to jak ve štítové, tak rozetové variantě. V závislosti na tom, jak často budete dveře otevírat, můžete zvolit mezi kováním těchto typů: klika/klika, klika/koule a klika madlo. Pro extrémně vytížené dveře je samozřejmě ideální kování klika/klika. V nabídce nechybí ani bezpečnostní cylindrické vložky ve všech dostupných velikostech.