Bydlení

Kuchyně – nejdůležitější místo v bytě?

Kuchyně není jen místem, ve kterém každodenně snídáme, obědváme a večeříme. Stejně dobře nám poslouží k přátelskému posezení s rodinou, dětským hrám a jednoduše všemu, k čemu využíváme obývací pokoj. A podle toho by měla moderní kuchyně vypadat. Měla by být příjemným místem, ve kterém je radost vařit a reprezentovat v případě důležité návštěvy. Důležitý je ovšem nejen vzhled, ale i samotná funkčnost. Mezi největší nedostatky kuchyní patří nedostatek prostoru, který vnímáme zejména v panelákových kuchyních. Špatně řešená kuchyň může hospodyňce výrazně zkomplikovat přípravu jídel a proto bychom se měli s realizací obrátit na někoho, kdo svému řemeslu skutečně rozumí.

Kuchyně, kterou máte jen vy

Ať už máte svou novou kuchyň do detailu naplánovanou, nebo naopak nemáte tušení, jak by měla vypadat, můžete se obrátit na kuchyňské studio Ostrava, které provozuje společnost IMPRO. Ta je na trhu od roku 2001 a zaměřuje se převážně na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní. Toužíte-li po originální kuchyni a perfektně zpracovanou linku, na kterou u známých nenatrefíte, měla by vás nabídka zaujmout. IMPRO vyrábí kuchyňské linky z pestrého spektra materiálů, barev a tvarů dvířek a je jen na výsledek závisí pouze na vašich požadavcích. Samozřejmostí jsou i volně stojící či vestavěné spotřebiče, které jsou běžně dostupné na trhu.

Nechte si zdarma vytvořit návrh

Samotné realizaci přechází osobní setkání u vás doma, kdy vyškolený pracovník přesně vyměří dispozice prostoru a navrhne vám nejlepší možné řešení. Následuje grafické zpracování návrhu a další konzultace o případných změnách. To vše bezplatně a naprosto nezávazně. Ukázky realizovaných prací si můžete prohlédnout na webových stránkách impro-nabytek.cz či rovnou naživo. Společnost provozuje také kuchyňské studio Frýdek Místek a kuchyňské studio Havířov.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *