Bydlení

Kvalitní střecha pro vaše obydlí i halu

Hledáte někoho, kdo vám opraví děravou střechu nad hlavou nebo rovnou opláští celou halu? V tom případě se neváhejte obrátit na firmu HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o., která na trhu působí více než deset let. Svou činnost započala v roce 2002 a neustále rozšiřuje nabídku i související služby. Kromě toho, že dodává kompletní opláštění, se také zabývá projekční poradenskou činností a zajišťuje nezbytné montážní práce. Dodává hliníkové a plechové střešní krytiny, minerální plechy, PUR panely a klempířské doplňky. Kromě toho vyrábí trapézové plechy a zajišťuje kompletní montáž hal (včetně lehkých ZED hal), střech, opláštění, trapéz, C kazet a PUR panelů.

Proč stavět z PUR panelů?

Polyuretanové neboli PUR panely představují moderní stavební prvek, který se vyrábí mnoha rozličných provedeních a nachází uplatnění jako vnější opláštění (a to obvodové i střešní), střešní krytiny, dodatečné zateplení, opláštění kontejnerů, mrazírenské a chladírenské boxy apod. Díky důmyslné konstrukci (dva pásy, mezi kterými je polyuretanová pěna) nabízí perfektní tepelnou izolaci a tedy i úsporu tepelných energií. Vzhledem k jejich nízké hmotnosti navíc nezatěžují konstrukci objektu.

Trapézové plechy – dokonalá střešní krytina?

Trapézové plechy se využívají nejen pro střešní pláště a opláštění větších ploch v rámci průmyslových projektů, ale také jako obkladové prvky, konstrukce ztraceného bednění, materiály pro výrobu garáží a kontejnerů a oplocení. Díky nízké hmotnosti nijak nenarušují stabilitu konstrukce a právem patří mezi nejoblíbenější lehké střešní krytiny. Vybrat si můžete nejen šířku a typ profilu, ale i vhodnou barevnou kombinaci, která vám umožní sladit střechu se zbytkem domu a okolím. Podobnými vlastnostmi oplývají také hliníkové střešní krytiny, které navíc vynikají bezkonkurenční životností (jsou velmi odolné a nerezaví).

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, společnost HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. vám ždy nabídne nejefektivnější řešení. Individuální přístup a dodržování moderních technologických postupů jsou zárukou perfektně odvedené práce.