Auto-moto

Levná půjčovna dodávek: Mohdy lepší řešení než pořízení vlastního vozidla

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení vlastní dodávky? Jistě, komu by se čas od času užitkové vozidlo nehodilo… Jenomže co když se vám dodávka opravdu bude hodit jen párkrát do roka a zbylou dobu zůstane nevyužitá? Možná by nebylo od věci zvážit návštěvu půjčovny. V následujících řádcích se dozvíte, pro koho je zapůjčení dodávky výhodnější než pořízení vlastní.

Pro koho je zapůjčení dodávky výhodnější?

Pro živnostníky, kteří užitkové vozidlo využívají nonstop, je samozřejmě výhodnější vlastní vozidlo. Ale pro lidi, kteří – ať už v rámci podnikání nebo třeba cesty na dovolenou – využijí dodávku jen zřídkakdy, nabízí lepší řešení levná půjčovna dodávek.

Pořizovací náklady nového užitkového vozu nejsou zanedbatelné a je třeba počítat také s dalšími výdaji za pojištění a údržbu vozidla. Můžete namítnout, že ojetiny nejsou cenově nedostupné, ale v jejich případě budete potřebovat notnou dávku štěstí. V bazarech jsou povětšinou kousky, které původní majitelé příliš nešetřili. A není nic horšího, než se po celou dobu jízdy modlit, aby dodávka dojela do cíle.

Zapůjčení dodávky představuje alternativu pro každého, kdo vyžaduje maximálně spolehlivý vůz a nechce si zbytečně přidělávat starosti. A vyberete-li si spolehlivou a levnou půjčovnu jako například Global Lease s.r.o., dostane se vám špičkové péče.

Proč si půjčit dodávku u Global Lease?

U Global Lease si můžete rezervovat dodávku přes mobilní aplikaci a zapůjčíte-li si ji na více než 48 hodin, budete mít přistavení a následný odvoz vozu zcela zdarma. Potěší vás také příznivé ceny, bohatý vozový park a technický stav vozidel. Dodávky jsou zánovní a maximálně spolehlivé. Havarijní pojištění je samozřejmostí.

Takže ať už máte v merku dodávku na letní cestování po Evropě nebo třeba vozidlo s chladírenskou nástavbou, levná půjčovna dodávek Global Lease vám ráda vyhoví. Další informace najdete na www.globallease.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *