Zdraví

Lifting krku a odstranění podbradku: Ambulantní a bezbolestný zákrok, díky kterému budete vypadat ještě lépe!

Trápí vás nadbytek tuku v oblasti brady (tzn. podbradek) nebo povislá kůže, kvůli které vypadáte starší, než ve skutečnosti jste? Moderní estetická medicína dokáže hotové divy a odsátí podbradku lze podstoupit ambulantně – bez jizev a s minimální dobou rekonvalescence. Efekt je okamžitý, dlouhodobý a výrazný. Díky liftingu se budete vypadat lépe a také se tak cítit. Zákrok můžete podstoupit v Arte Clinic – estetické klinice v Brně. Jak probíhá, vám prozradíme v následujících řádcích.

Jak probíhá lifting obličeje?

SMAS lifting se provádí pomocí kožních vpichů v záhybu za a pod ušním boltcem. Jedná se o bezbolestný zákrok s lokální anestezií a bez viditelných jizev. Lékař provádí punkci kůže – zavádí jehlu a pomocí chirurgického šití zvedne a zafixuje uvolnění svalstvo z dolní části obličeje, krku a podbradku tak, aby byl lifting okamžitý a dlouhodobý. Podstatný rozdíl mezi SMAS a niťovými liftingy spočívá v tom, že lékař pracuje i se svalovou tkání v hlubších strukturách a připevňuje pohyblivou část k nepohyblivé. Díky tomu je tato metoda efektivnější a dlouhodobější.

Co s dvojitou bradou?

Někteří lidé mají více podkožního tuku v dolní části obličeje (tzv. syslíky či dvojitá brada) předurčeny geneticky. V takovém případě musí liftingu předcházet liposukce podbradku, která zajistí dlouhodobý výsledek. Zároveň slouží jako prevence před narušením v důsledku tíhy tuku. Odsátí tuku se provádí zároveň s liftingem a ideálním řešením je laserem asistovaná liposukce SlimLipo. Výsledkem této metody je vytvoření správného úhlu mezi krkem a čelistí a velmi dobře napomáhá k perfektními vypnutí kůže po liftingu.

K dosažení celkového výrazného zkrášlení a omlazení obličeje je často v kombinaci s liftingem dolní části obličeje, podbradku a krku doporučován také líco-spánkový lifting. Tento zákrok podstupují i mladší pacienti, které trápí nevýrazné lícní kosti, permanentní smutný výraz nebo nesprávné proporce.

Další informace najdete na www.arteclinic.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *