Skvělé tipy

Ložisek a spojovacího materiálu mají v Olomouci víc než dost…

Hledáte někoho, kdo vám zajistí neustálou dodávku potřebného zboží, které jsou pro vaši činnost nezbytné? Potřebujete gufera, ložiska, nástroje a další komponenty či spojovací materiál? Chcete-li jistotu bezproblémové spolupráce a profesionálního přístupu, obraťte se na společnost Ložiska Haná s.r.o., která je schopna flexibilně vyřešit malé i velkoobjemové zakázky a pružně reaguje na potřeby a přání svých klientů.

Vyberte si z širokého sortimentu ložisek, spojovacího materiálu a nářadí

Společnost Ložiska Haná se svou činností zabývá již od roku 2003, při čemž si velmi rychle dokázala vytvořit širokou základnu spokojených klientů, kteří s firmou spolupracují dlouhodobě. V roce 2008 uvedla společnost v Olomouci do provozu novou halu, ve které si můžete prohlédnout nabízený spojovací materiál. Provozovnu najdete v Prostějově, při čemž firma působí také ve Vyškově.

Obchodní činnost firmy se specializuje na nabídku a prodej valivých a kluzných ložisek pro Olomouc a okolí, ale i automobilová ložiska a těsnící prvky (gufera, mažety, těsnění, O kroužky a pryžové provazce). Součástí sortimentu jsou také klínové, ozubené, ploché, řezané a drážkové řemeny, brusivo (keramické a diamantové brusné kotouče, brusné kameny, flexo kotouče, smirková plátna, tělíska a výsevy, smirková plátna), lepidla a tmely, hadice a pestré spektrum nástrojů a nářadí pro Olomouc (svěráky, vrtáky, šroubováky…).

Neměli bychom zapomenout také na svařovací techniku (dráty, elektrody, kleště, kukle a brýle), manometry, elektro EMOS, ochranné pomůcky a ostatní sortiment, který využíváme každý den – úklidové prostředky, mazivo, ségrovky a pryž v rolích. Pokud jsme na něco zapomněli, určitě to najdete na webových strákách loziskahana.cz, na kterých je obsažen kompletní výčet nabízených produktů a další doplňující informace, které by vás mohly v souvislosti s nabídkou společnosti Ložiska Haná zajímat.