Móda

Luxusní župánek zahřeje více než grog!

Chcete svého partnera potěšit krásným dárkem, ale došla vám inspirace? Nevyznáte se v jeho zálibách a nechcete riskovat, že šlápnete vedle? V tom případě vsaďte na klasiku v podobě oblečení, tou přece nemůžete nic pokazit. Nebo snad ten váš patří k hrstce mužů, kteří si na sebe vezmou jen to, co si sami vyberou? Stále není nic ztraceno. Zapomeňte na chvíli na trička, svetry a kalhoty a zabruste do specifického segmentu spodního prádla. Pokud se i váš muž po každé koupeli chvěje jako osika, máte vyhráno. Pořiďte mu luxusní převlečník, který ho zahřeje, poskytne komfort a příjemně naladí na večerní sledování romantických filmů. Cože? Vy vážně netušíte, co je to převlečník?

Převlečník není nic jiného než župan a pokud jste doposud žila v tom, že jde o outfit, který nosí především ženy, spletla jste se. Župany skutečně nejsou ryze ženskou doménou a spousta mužů na ně nedá dopustit. Vraťme se však k výběru županu jako takového. Nechcete-li, aby ho váš partner odložil k ostatním dárkům, které nevyužije, budete muset vybírat o to pečlivěji. Ideální župan nesmí svého nositele „kousat“ a tlačit a naopak ho musí příjemně zahřát. Zaměřte se proto nejen na materiál, ale také na střih.

Pokud se chcete „blýsknout“, vsaďte na luxusní pánské župany od známého českého výrobce Vestis. Nabídka je pestrá a ať už se rozhodnete pro kterýkoliv model, vždy se můžete spolehnout na vlastnosti nově vyvinutého materiálu, který kombinuje bavlnu a mikrovlákno. Vnitřní strana županu má díky bavlně skvělé absorpční vlastnosti a mikrovlákno na lícové straně se stará o příjemný sametový omak. Mimo jiné dává županu na objemu a propůjčuje mu lehkost. Volba barvy je otázkou vkusu a jistě vás mile překvapí, že Vestis vyrábí také dámské župany, které s pánskou variantou skvěle korespondují.

Navnadili jsme vás a už se nemůžete dočkat na společné večery v županu? Pánské a dámské župany Vestis najdete u specialisty na spodní prádlo na www.emanuela.cz.

Zupan Vestis Tampa