Byznys

Má smysl systematické řízení kariéry druhých? Odpověď se dozvíte na přednášce Business Brunch!

Každý personalista si pravidelně klade spoustu otázek. Například to, jestli má smysl systematicky rozvíjet kariéru druhých i přesto, že nelze předpokládat vývoj firmy i v kratším časovém horizontu. Není výhodnější přijímat „hotové“ zaměstnance, který již další rozvoj nepotřebují? A jak je to se znalostmi a dovednostmi. Které z nich přetrvávají a které naopak nebude možné za pár let aplikovat v praxi? Sestavit management zkrátka není tak jednoduché, ale na každou otázku existuje odpověď. Vy si ji můžete vyslechnout na odborné přednášce, kterou organizuje společnost MotivP.

Business Brunch patří k nejnavštěvovanějším přednáškám svého druhu a MotivP je organizuje již od roku 2005. Personalisté mají vstup zdarma a pro ostatní zájemce je vstupné stanoveno na 5 000 Kč bez DPH. A proč se setkání zúčastnit a investovat do něj svůj čas a případně peníze?

Pádným argumentem je jméno PhDr. František Hroník, který účastníky Business Bruche provede. Známý klinický psycholog garantuje je autorem několika odborných publikací (Poznejte své zaměstnance – Vše o Assessment Centre, Rozvoj a vzdělání pracovníků a Jak se nespálit při výběru zaměstnanců) a přednáší na studiu MBA. Osobně se stará o poradenství v oblasti tvorby kompetenčních modelů, hodnocení, manažerských auditů a rozvoje zaměstnanců a působí také jako kouč.

PhDr. František Horník je zárukou kvality, což ostatně potvrzuje vysoký zájem ze strany personalistů, na základě kterého MotivP pořádá přednášky o řízení kariéry osmým rokem. Jako obvykle můžete počítat s tématy, která budou brzy aktuální a s přátelskou a otevřenou atmosférou. Bussines Bruch se konal již 170 x a ročně se ho účastní více než 2 000 zájemců. Tentokrát se koná v Ostravě, Bratislavě a Brně. Přihlásit se můžete i vy a to prostřednictvím formuláře na www.motivp.com.