Bydlení

Maxitherm – termoizolační nátěr s unikátními vlastnostmi šetří vaší kapsu

Stojíte před výběrem fasádní nátěrové hmoty a ztrácíte se v široké nabídce produktů, z nichž každý má trochu jiné vlastnosti? Dejte své fasádě to nejlepší a aplikujte na ni termoizolační nátěr Maxitherm, který představuje ideální kombinaci termoreflexe (odráží teplo) a tepelné izolace, ale zároveň je dostatečně prodyšný. Maxitherm vám pomůže snížit náklady na topení, protože odráží unikající teplo zpět a zabraňuje tak jeho úniku z interiéru. Je voděodpudivý a zabraňuje průniku atmosférické vody do podkladu a navíc chrání fasádu před povětrnostními vlivy a UV zářením. Mezi další unikátní vlastnosti patří i jeho antikondenzační účinky, tedy odstranění příčin tvorby plísní.

Termoizolační nátěr Maxitherm je velmi odolný, snadno se aplikuje a vzhledem ke zmíněným vlastnostem se vám rychle vrátí vložené prostředky.

Unikátní termoreflexní vlastnosti nátěru tkví v systému dutýchsklokeramických mikrokuliček, jejichž velikost se pohybuje mezi 10 – 100 mikrony. Poté, aplikaci a vyschnutí nátěru dojde k vytvoření souvislé vrstvy kuliček, které se chovají jako „tepelné zrcadlo“ – tedy plocha, která odráží teplo zpět ke zdroji. Význam sklokeremických mikrokuliček spočívá i ve snížení tepelné vodivosti – duté a částečně vakuované kuličky fungují podobně jako malé termosky.

Mikrokuličky se chovají jako valivá ložiska. Rolují po sobě a zajišťují vysokou viskozitu a roztíratelnost nátěru i přesto, že má na první pohled hustší kondenzaci než jiné materiály. Nátěr je díky sklokeramickým kuličkám na jeho povrchu odolnější, tvrdší a vydrží velmi dlouho. Sférický tvar zajišťuje minimální usazování nečistot a udržuje fasádu jako novou.

Fasáda ošetřená nátěrem Maxitherm během zimy zabraňuje úniku tepla a šetří tak náklady na vytápění. V létě naopak zabraňuje přehřívání obvodových zdí a tedy i následnému přehřívání interiéru. A abychom nezapomněli – Maxitherm chrání zdivo i proti tvorbě mechů, plísní a řas, čímž, mimo jiné, prodlužuje jeho životnost. Další informace o nátěru získáte přímo na webových stránkách výrobce www.maxitherm.cz.

[embedplusvideo height=“365″ width=“450″ editlink=“http://bit.ly/1cfTxHk“ standard=“http://www.youtube.com/v/CGhSmqoKw0A?fs=1″ vars=“ytid=CGhSmqoKw0A&width=450&height=365&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep3329″ /]