Skvělé tipy

Mezi služby bezpečnostní agentury nepatří jen ostraha objektů

Máte strach o svůj majetek a soukromí? Rádi byste ho důkladně zabezpečili, ale nejste si jistí, na koho se obrátit? Efektivním řešením pro domácnosti i firmy je dohled pod taktovkou profesionálů, kteří své práci rozumí. Mezi ty nejlepší patří bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o., která se na trhu komerční bezpečnosti pohybuje již 20 let. Jejích služeb využívají významné průmyslové společnosti nadnárodního charakteru, ale také provozovatelé kancelářských objektů, městské úřady, nemocnice a samozřejmě i soukromé osoby. Tým specialistů je připraven pomáhat i vám.

Bezpečnostní agentura KBS Security nabízí široké portfolio služeb a můžete se na ně obrátit s rozličnými požadavky. V rámci takzvané business security můžete využít pult centrální ochrany, v kdy je střežený objekt monitorován instalovanou bezpečnostní technikou. Zprávy jsou vyhodnocovány systémem počítačů se speciálním software přímo v centrále společnosti. Samozřejmostí je také fyzická ostraha, která nejenže zamezí vniknutí nepovolených osob do vymezených částí objektů, ale také kontroluje vstup osob, výjezd vozidel a pohyb materiálů. A ani tím výčet služeb nekončí. KBS Security vám pomůže i s kontrolou nemocných osob, organizací akcí mnoha typů nebo hlídáním staveb.

Za zmínku stojí i další služby bezpečnostní agentury, mezi které patří GPS monitoring vozidel systémem CarNet. Ten dokáže vozidlo nejen vystopovat, ale také omezit některé jeho funkce. V případě odcizení lze odpojit elektrický rozvod, spustit alarm nebo přerušit přívod paliva. Dispečer po vyhodnocení situace provede předem smluvená opatření – vyrozumí nejbližší zásahový vůz a kontaktuje Policii ČR.

KBS Security spolupracuje se členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR a členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR a vždy se můžete spolehnout na absolutní profesionalitu a individuální přístup. Další informace o službách najdete na webových stránkách www.kbs-security.cz.