Zvířata

Najděte své ztracené zdraví v reiki nebo šambale

Každá epocha má své pro a proti, což samozřejmě platí i o té současné. V porovnání s minulostí sice nemusíme řešit spoustu existenčních otázek (alespoň většina z nás…), ale na oplátku jsme vystaveni stresu v zaměstnání i v osobním životě. Problémy, které naše předky nechávaly chladnými, se mohou na našem organismu projevit velmi negativně a je jen na nás, zda se s nimi vypořádáme, nebo se v nich budeme donekonečna utápět. Pokud jste své zdravotní potíže doposud řešili pouze prostřednictvím psychoterapeutů a nedopracovali se k žádnému výsledku, měli byste svůj přístup přehodnotit. Pomocnou ruku vám podá Martin Ospalík, který v rámci své esoterické školy nabízí dálkové kurzy šambaly a reiki.

Shamballa a reiki jsou formy esoterického učení, které vychází z východních filosofií a teorií, podle kterých je tělo protkáno energetickými drahami (čakrami). Ty jsou napojena na energetická centra a nebrání-li proudění energie v čakrách nějaká překážka, pak je organismus zdravý.

Reiki a shamballa mají leccos společného, ale při hlubším prozkoumání zjistíte, že jde o dva specifické systémy. Jejich cíl je však stejný – odstranění psychických i fyzických problémů a celkové zkvalitnění života. Konkrétní informace o metodách najdete na webových stránkách www.shamballa-reiki.cz. A nyní zpět k panu Ospalíkovi.

Martin Ospalík nabízí několik forem kurzů, které můžete absolvovat na dálku. Na rozdíl od tradičních kurzů šambaly a reiki tak nebudete muset přizpůsobovat svůj časový harmonogram pevně daným termínům a lekce podstoupíte tehdy, když se vám to bude zrovna hodit. Ke každému kurzu navíc dostanete další zcela zdarma a budete-li mít po jejich absolvování jakékoliv otázky, můžete se na Martina Ospalíka kdykoliv obrátit. A abychom nezapomněli – pro nové žáky je připraven extra dáreček.