Skvělé tipy

Nakupování v online drogerii je praktické, rychlé a výhodné

Příjemné podzimní počasí přímo vybízí k odpoledním procházkám v parku. Tak proč ztrácet čas nakupováním? Jenomže bez spousty věcí se naše domácnosti neobejdou a tak nám nezbývá, než se vydat do nejbližšího nákupního centra. Příkladem budiž drogistické zboží. Bez pracího prášku, aviváže nebo čistících prostředků se neobejdete. To samé platí i o kosmetice a spoustě dalších produktů. Máte po náladě? V tom případě to protentokrát udělejte jinak a navštivte online drogerii Xantea.cz, ve které nakoupíte vše potřebné pěkně z pohodlí domova.

Vše od čistících prostředků až po kosmetiku

Xantea.cz je velkoobchod drogerie a nabízí ucelený sortiment drogistického zboží a kosmetiky. Najdete zde veškeré čistící a mycí prostředky (např. aviváže, škroby na prádlo, dezinfekční prostředky, prací prášky, přípravky na mytí nádobí, oken, tekuté písky, ověžovače vzduchu, toaletní papír…), bohatou nabídku zboží pro dům a zahradu (vše od tužkových baterií, až po hnojiva, smetáky, autokosmetiku apod.) a v samozřejmě také spoustu kosmetických přípravků (pleťová, tělová i vlasová kosmetika, parfémy a toaletní vody, kosmetické pomůcky, potřeby pro ústní hygienu…). Ve virtuálních regálech nechybí nic, co najdete v každé dobré drogerii.

A proč nakupovat právě na Xantea.cz? Pokud vám nestačí, že nákup odbudete mnohem rychleji, možná vás přesvědčí velmi příjemné ceny a nejrůznější bonusy. Při nákupu nad 1 500 Kč nebudete muset platit poštovné a objednáte-li si zboží během pracovního dne do 13:00, budete ho mít doma do druhého dne. Případně si ho vyzvednete na některém ze 130 odběrných míst v rámci celé České republiky.

Dopřejte si kvalitní zboží, které jinde nemají

Stále vás to nepřesvědčilo? V tom případě prozkoumejte sortiment – online drogerie nabízí také zboží, které v kamenných prodejnách běžně nenajdete. Co třeba populární britský Batiste suchý šampon? A mohli bychom pokračovat, ale raději se v e-shopu porozhlédněte sami.

Tip na slevu: Zadáte-li při nákupu slevový kód CER20, dostanete slevu 20 Kč. Kód můžete používat opakovaně a to až do 31.12.2014!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *