Zahrada

Nechte Husqvarnu, aby se postarala o vaši zahradu. Nebudete litovat!

Předtím, než vaši přátelé pochválí vaše stylově zařízené bydlení, spočine jejich zrak na exteriéru. Vaše zahrada dělá na ostatní první dojem a nechcete-li, aby byl negativní, měli byste se postarat o to, aby vypadala jako ze škatulky. Toho však nedosáhnete bez kvalitních pomocníků, kteří vám rutinní práci na zahrádce usnadní. A proč troškařit, když můžete zvolit značku, která existuje téměř 400 let? Prozradíme vám, proč zahradní technika Husqvarna právem patří k celosvětové špičce.

Nevyhazujte peníze za nekvalitní techniku

Kdo šetří, má za tři, nicméně v případě zahradních strojů to tak úplně neplatí. Můžete navštívit hobby market a pořídit si novou sekačku, motorovou pilu nebo křovinořez levněji. Počítejte však s tím, že budete nákup kvůli mrzké kvalitě „no name“ techniky pravidelně opakovat. Mezi další argumenty, který hovoří pro Husqvarnu, je vysoká míra bezpečnosti, nespočet technických inovací, bezkonkurenční výkon a odolnost.

Požádejte o pomoc autorizovaného prodejce, se kterým spolupracuje i Pražský hrad

Ať už máte spadeno na novou sekačku, kultivátor, foukač listí nebo třeba traktor, obraťte se na některého z autorizovaných prodejců, který vám nabídne nadstandardní servis. Třeba na Jiřího Křapáčka, který provozuje prodejnu v Průhonicích a nedávno rozšířil své servisní centrum. Mezi jeho dlouhodobé klienty patří i Pražský hrad.

Proč vážit cestu do prodejny, když si můžete technika pozvat domů?

Spolupráce s odborníky se vyplatí, protože vám poradí a postarají se o záruční i pozáruční servis. A co víc, nyní můžete využít službu „Husqvarna do domu“, kdy vám technik dopraví vybranou techniku až na místo. Budete mít jistotu, že se během přepravy zásilkovou službou nepoškodí a navíc vás vyškolený pracovník seznámí s obsluhou a údržbou.

Autorizovaný prodejce Jiří Křapáček zajišťuje i další zajímavé služby, které vám běžní přeprodejci zboží nenabídnou. Rozhodnete-li se pro stále populárnější automatickou sekačku, získáte zdarma konzultaci přímo u vás doma, kde technik vyhodnotí prostředí a doporučí vám vhodný model. V průběhu zimy jistě rádi využijete možnost uskladnění v servise, kde se sekačce dostane náležité péče – výměnou nožů počínaje, instalací nového programu konče.

Na aktuální nabídku zahradní techniky Husqvarna se můžete podívat třeba hned. Najdete ji na www.krapacek.cz.