Byznys

Nedostatečnou kapacitu skladu hravě vyřeší patrové regály

Došli jste k „překvapivému“ zjištění, že váš sklad není nafukovací a přemýšlíte nad tím, že investujete do dalších skladových prostor? Předtím, než podepíšete kupní smlouvu nebo se uvážete k pronájmu, pořádně se ve stávajícím přeplněném skladu porozhlédněte. Upřete svůj zrak směrem je stropu – není příliš vysoko? Pokud je mezi regály a stropem dostatek místa, máte vyhráno. Problém s nedostatečnou kapacitou totiž můžete vyřešit prostřednictvím patrových regálů!

Patrové regály představují ideální způsob, jak zvýšit kapacitu stávajícího skladu a využijete díky ním jeho celý potenciál. Není jediný důvod, proč hledat komplikované řešení, když je strop dostatečně vysoko. Díky patrovému regálu však můžete získat nejen další místo pro skladování, ale také nový pracovní prostor. Podlaha může být souvislá na celé ploše patra nebo ji mohou tvořit jen uličky mezi regály. K lepšímu přístupu do regálů slouží mezipatra.

REGALSISTEM

Mezi renomované evropské výrobce regálových systémů, mezi kterými nechybí ani dvou a trojpatrové regály, patří slovenská společnost REGALSISTEM s.r.o. Firma se zabývá projektováním, výrobou, montáží a servisem a během své téměř dvacetileté existence nasbírala řadu zvučných referencí.

REGALSISTEM vyrábí patrové regály z těchto materiálů:

  • dřevotřískové desky
  • překližkové desky s protiskluzovou úpravou
  • plechové podlahové panely
  • ocelové průhledné pororošty

Odborníci z REGALSISTEM při návrhu konstrukce a prostorového uspořádání vychází z aktuálních dipozic daného skladu a především z individuálních požadavků zákazníka. Výsledek samozřejmě odpovídá bezpečnostním pravidlům a předpisům.

Pokud vás způsob, jak maximálně využít kapacitu svého skladu, zaujal, neváhejte se na slovenského specialistu obrátit. Další informace najdete na www.regalsistem.cz, kde si můžete prohlédnout fotogalerie již realizovaných patrových skladů a stejně tak o dalších typech nabízených regálů.