Auto-moto

Nejlepší a nejlevnější autoškoda v Brně? Víme, která to je!

Rozhodli jste se, že do toho praštíte a oficiálně potuplujete svou lásku k motorismu? Bez řidičáku si zajezdíte maximálně na autodromu a pokud vás od absolvování kurzu odrazovala vysoká cena, máme pro vás skvělou zprávu. Prozradíme vám, která je autoškola v Brně je aktuálně nejlevnější a zároveň vám poskytne naprosto profesionální služby. Vyzkoušeli jsme ji na vlastní kůži!

Dvacet let zkušeností

Autoškola Brno – Boris Obst již „nějaký ten pátek funguje“ a patří mezi zavedené instituce, které se těší dobrému renomé. Od roku 1990, kdy byla založena, vychovala nespočet kvalitních řidičů a to nejen těch, kteří k přepravě používají osobní automobil, ale také motocykl nebo nákladní auto. Nás zaujal rychlokurzu, díky kterému lze získat ŘP do tří týdnů.

Rychlokurz dopadl podle našeho očekávání

Měli jsme strach, jestli za tak krátkou dobu skutečně stihneme absolvovat všech 28 hodin jízd a teoretickou část, která trvá 36 hodin. A aby toho nebylo málo, tak také 2 hodiny praktické údržby vozidla a 4 hodiny zdravotnické přípravy. Lektoři však byli velmi vstřícní a ochotně se přizpůsobili našim požadavkům. Potěšila nás možnost samostudia a zkrácení teoretické přípravy na pouhých 9 hodin. I to ovšem stačilo k tomu, abychom srozumitelně podané informace vstřebali. A díky svědomitému lektorovi jsme zkoušku absolvovali napoprvé a řidičský průkaz získali v rekordně krátkém čase.

Opravdu je nejlevnější – řidičák můžete získat za méně než pět tisíc!

Ale není to jen možnost rychlokurzu a příjemní lektoři. Jak jsme již zmínili v úvodu, Autoškola Boris Obst je nejlevnější autoškola v Brně. Pro studenty momentálně nabízí jarní akci, v rámci které mohou absolvovat kurz pro skupinu B za těžko uvěřitelných 5 490 Kč a pro skupinku tří studentů, kteří se přihlásí spolu dokonce za 4 990 Kč.

Moderní vozový park a nadstadardní služby

Překvapil nás i vozový park, ve kterém nechybí ani nová Škoda Rapid, zánovní Fabie II. generace a oblíbený VW Golf V 1.9 TDI. „Naše“ autoškola tak rozhodně nepatří mezi ty, které své žáky nutí k jízdě ve dvacet let starých automobilech.

Mezi další výhody patří začátek i konec jízdy na smluveném místě, nulové poplatky za opravu závěrečné jízdy a možnost úhrady kurzu na splátky. Autoškola navíc pořádá zdokonalovací programy pro řidiče, kondiční jízdy, školení a konzultace.

Chcete se přihlásit a zařadit se mezi kvalitní řidiče i vy? Koukněte se na www.obst.cz!