Bydlení

Několik pádných důvodů, proč kupovat luxusní ložní povlečení

Ložnice by měla být oázou, do které se uchýlíme vždy, když si potřebujeme odpočinout nebo přijít na jiné myšlenky. Měla by být víc než jen místnost, kde přespáváme a podle toho bychom ji měli zařídit. Zda se přikloníte ke kombinaci vzdušných světlých tónů, nebo naopak zvolíte energické barvy, je jen na vás. Hlavní je, abyste se v ložnici cítili maximálně uvolněně. K tomu výrazně přispěje také vhodně zvolené povlečení. Prozradíme vám, proč se vyplatí investovat do luxusu.

Pokud si pod pojmem luxusní ložní povlečení představíte prvotřídní textilie, které jsou krásné, ale cenově nedostupné, máte pravdu jen na půl. Luxusní povlečení skutečně rozeznáte od toho obyčejného na první pohled (a co potom na první dotek…), nicméně s cenou to není tak horké, jak to na první pohled vypadá.

Možná jste v minulosti, ve snaze ušetřit, nakupovali to nejlevnější povlečení (např. u asijských trhovců). Ale zkuste si odpovědět na otázku, zda jste s ním byli spokojení. Materiál i designové zpracování pravděpodobně nestály za řeč. A jak často jste museli povlečení měnit za nové? Není tajemstvím, že nekvalitní ložní prádlo použijete jen párkrát. Snadno se poškodí a nezbývá, než koupit nové. Z delšího časového hlediska je kvalitní (či luxusní, chcete-li) ložní povlečení levnější.

Tak co vy na to? Chcete-li si relaxaci a spánek opravdu užít, v podstatě nemáte na vybranou. K tomu nejlepšímu, co je v současné době na evropském trhu k mání, patří povlečení značek Kaeppel a Irisette. Za zmínku však stojí také další světové značky jako Cottonfield, Essenza, Tom Tailor nebo PIP.

Luxusní povlečení výše zmíněných značek můžete zakoupit u specializovaného prodejce na www.domacipohoda.cz. Najdete zde kolekce, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy, ale také klasické vzory. Špičkové materiály (perkal, bavlněný flanel, bavlněný satén…) a propracovaný design nadobro změní vaše představy o tom, jak by mělo vypadat ložní povlečení. A protože se blíží Vánoce, neváhejte udělat radost svým blízkým. Takový dárek ocení i ti nejnáročnější!