Bydlení

Nemáte čas na správu a údržbu nemovitosti a zároveň chcete optimalizovat náklady?

Vlastníte nemovitost, ale nehodláte svůj volný čas investovat do její péče? Zároveň nechcete, aby chátrala a přemýšlíte nad tím, jak zapeklitou situaci vyřešit? Řešení může být poměrně jednoduché – obraťte se na někoho, kdo se správou nemovitostí zabývá profesionálně a odpadnou vám všechny rutinní i méně běžné starosti. Jedou ze společností, které se v oboru facility managementu pohybují dostatečně dlouho je i GREEN LIONS a.s. a to konkrétně více než 18 let. Zajímá vás, co zahrnují komplexní služby, které vám může subjekt nabídnout?

V portfoliu služeb GREEN LIONS najdete údržbu a správu nemovitostí, úklidové práce, ale také správu pojištění. Správa nemovitostí a budov zahrnuje účetní, právní, ekonomický a daňový servis, pravidelné úklidové služby, revize a havarijní servis. Co to pro vás znamená v praxi?

Správce vašim jménem zajistí styk s nájemníky, zpracovává a aktualizuje pasportizaci a evidenci svěřeného majetku, ale také předpisy a vyúčtování záloh na služby. Pravidelně kontroluje platby nájemníků a v případě problémů připraví podklady pro žaloby. Mimo jiné vám odpadne také starost o evidenci a odečty měřidel. V rámci technické správy pak pravidelná kontrola technického stavu a případné odstranění nedostatků. Samozřejmostí je nepřetržitý servis, pravidelný úklid a to včetně sněhu. GREEN LIONS v případě potřeby zajistí instalatérské, elektrikářské, zednické, zámečnické, malířské a sklénářské práce,

Společnost se v současné době stará o více než 140 nemovitostí v Praze a jejím okolí a mezi nejvýznamnějšími klienty najdete bytový projekt Cornlofts Šaldova, areály Advantage cars, multifunkční budovu Washingtonova nebo administrační budovu Karlovo náměstí. Facility management vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat důležitějším věcem a vzhledem ke komplexnímu záběru služeb také optimalizuje celkové náklady. Další informace najdete na www.greenlions.cz.