Zahrada

Nemáte čas na údržbu zahrady? Povolejte do zbraně odborníky!

Zahrada je vizitkou každého domu, ale ne všichni máme dost času na to, abychom ji mohli pravidelně udržovat. Pokud je to i váš případ, ale v žádném případě se nespokojíte se zanedbanou parcelou, obraťte se někoho, kdo práci provede za vás. Třeba na společnost LD SOLUTIONS, která se údržbou zahrad, ale stejně tak i veřejných areálů zabývá již od roku 2005. Disponuje profesionální technikou a je proto schopna nabídnout komplexní péči se vším všudy.

Sekání menších zahrad i velkých zatravněných areálů

LD SOLUTIONS provádí sekání trávy na menších i velkých plochách. K sekání na malých zahradách pracovníci využívají motorové sekačky a strunové vyžínače, k sekání rozsáhlejších pozemků pak malotraktory. S odvozem posečené trávy a zbytku si hlavu lámat nemusíte, firma ho zajistí za vás.

Vlastníte-li větší zatravněný pozemek, který nevyužíváte a vyžadujete-li údržbu jen několikrát do roka, využijte možnost mulčování. Tato varianta údržby je vhodná pro libovolně vysokou trávu a její podstata tkví v rozsekání na menší kousky, které se nesbírají, ale zůstanou na místě a setlejou. Jde o finančně nenáročnou alternativu, protože odpadá sbírání a likvidace. Mulčování lze provést i v hůře dostupných místech.

Kácení a ořezávání stromů

LD SOLUTIONS vám bude nápomocná i v případě rizikového kácení stromů. V rámci zajištění maximálního bezpečí používá stromolezeckou techniku a plošinu. Pokácené dřevo je odklizeno na předem smluvené místo a pařezy vyfrézovány. Služby zahrnují také údržbu živého plotu a ořezávání stromů ze zdravotních, okrasných nebo udržovacích důvodů.

Reference, doplňující informace o službách a technice, kterou pracovníci LD SOLUTIONS využívají, najdete na webu www.sluzby-levne.cz.