Skvělé tipy

Není nad tištěné fotografie

Éra digitálních fotoaparátů výrazně přispěla k tomu, že si lidé nenechávají vyvolávat fotografie v také míře, jako kdysi. Většina lidí si uchovává fotky v digitální podobě či si koupí populární fotorámeček. Pokud si fotografie nenecháváte tisknou, měli by jste se ujistit, že je máte zálohované na více médiích. Nikdy nevíte, co se diskem s fotografiemi stane. Tištěné fotografie však mají nezaměnitelné kouzlo. Pokud si fotky netisknete kvůli vysoké ceně za tisk, porozhlédněte se po tisku fotografií na internetu.

Tisknou fotky v domácí tiskárně není příliš dobrá volba. Pokud chcete, aby fotografie nějak vypadaly, musíte disponovat kvalitní tiskárnou a fotopapírem. Nejedná se o levnou záležitost a proto je mnohem lepší nechat si fotografie vytisknout. Dostanete kvalitní fotky za skvělou cenu. Navíc nebudete muset nikam chodit, jednoduše fotky uploadujete na web a nastavíte požadovanou velikost.

Během několika dní Vám fotky přijdou pečlivě zabalené až domů. Většina fotostudií nabízí tisk speciálních kalendářů, plakátů a další libůstky, které můžete koupit jakožto pěkný dárek pro své blízké. Vůbec největším hitem je takzvaná fotokniha. Jedná se o tištěnou publikaci, která bude plná vašich fotografií. Od „pravé“ knihy ji na první pohled nerozeznáte. Je to skutečně vynikající dárek.