Skvělé tipy

Není o vás vidět? Vsaďte na nejtěžší kalibr – televizní reklamu!

Nabízíte úžasný produkt nebo bezkonkurenční služby, ale přesto se potýkáte s nezájmem zákazníků? A vědí o vás vůbec? Ne nadarmo se říká, že dobrá reklama je minimálně polovinou úspěchu a pokud jste na propagaci zanevřeli, nemůžete očekávat zázraky. Inzerce na webových stránkách, kam nikdo nechodí, případně v tisku, který nikdo nečte, není dvakrát efektivní a většinou naprosto zbytečnou investicí. Chcete-li své služby nebo produkty opravdu dostat do podvědomí široké veřejnosti, vsaďte na médium, které osloví téměř každého. Na televizi!

Reklama v televizi není drahá, naopak!

Televizní reklama patří k nejúčinnějším formám prezentace vůbec a oproti ostatním alternativám má spoustu podstatných výhod. Je rychlá a na potencionální klienty působí nejen obrazem, ale také zvukem. Argument, že je příliš drahá, vyvrací široké pokrytí. V přepočtu na oslovení zákazníka vychází mnohem výhodněji než jiné formy reklamy. A to samé platí i o konverzi – reklama v televizi působí mnohem důvěryhodněji a reaguje na ní větší procento zákazníků.

Nedisponujete-li rozpočtem, který by vám umožnil reklamu v celostátním vysílání, případně byste ji nemohli efektivně využít, protože působíte regionálně, využijte atraktivní nabídku televize Vysočina.

Oslovte široké spektrum diváků z Vysočiny

TV Vysočina se specializuje na lokální zpravodajství a publicistiku a divákům pravidelně přináší novinky z regionu vysočina. Pokud je pro vás inzerce Vysočina zajímavá, nenajdete výhodnější způsob, jak oslovit zákazníky. Televize Vysočina umožňuje vysílání klasických reklamních spotů, ale i méně násilných forem reklamy v podobě reportáží, vizitek nebo videí. Nemáte-li s reklamou v televizi žádné zkušenosti, můžete se obrátit na odborné konzultanty, kteří vám s konceptem pomohou. Budete-li mít zájem, sestaví pro vás celou reklamní kampaň.

V případě TV Vysočina se můžete spolehnout na individuální přístup a velmi příznivé ceny. Dojdete-li k závěru, že se vám reklama vyplatila, můžete ji nechat zařadit přímo do zpravodajského bloku mezi jednotlivé pořady zprávy Vysočina.