Technika

Nepodceňujte sílu obalu

Známé rčení sice praví, abychom nesoudili knihu podle obalu, ovšem každý správný obchodník moc dobře ví, že kvalitní obal je neméně důležitý než to, co se pod ním ukrývá. Bez pořádného obalu by polovina zboží nedorazila do regálů v původním stavu a zbytek by poškodili sami zákazníci během cesty domů. Pokud se v současné době poohlížíte po dodavateli obalových materiálu pro své výrobky nebo věci, které potřebujete uchovat ve stoprocentním stavu, obraťte se na někoho, kdo své práci rozumí a může se pochlubit dlouholetými zkušenostmi a širokou základnou spokojených zákazníků. Jedním z nich je i společnost C & C Líně s.r.o., která se výrobou obalové techniky zabývá více než dvacet let.

Obaly s tradicí

C & C Líně vyrábí obalovou a balící techniku, která zahrnuje i sáčky a samolepicí etikety, zabývá od roku 1990 a o bohatých zkušenostech tedy nemůže být pochyb. Nabídka produktů je skutečně pestrá a její součástí jsou produkty, které využijete nejen pro ochranu zboží v obchodě a provozovně, ale i v domácnosti. Firma se snaží na potřeby a přání klientů pružně reagovat a sortiment neustále rozšiřuje. Ať už se jedná o obaly s eurovýsekem, se zipem, s lepením či chlopní, vždy se můžete spolehnout na precizní zpracování, trvanlivost a nízkou cenu. V nabídce najdete také obaly na CD a DVD nosiče, které vám pomohou v bezpečné archivaci vašich filmů, hudby a dat. Mezi nejžádanější produkty patří sáčky, které jsou vyráběny na zakázku a to podle specifických parametrů výrobku. Samozřejmostí je možnost potisku dle vašeho přání.

Součástí sortimentu jsou také svářečky, které výrazně usnadní sváření obalového materiálu. S výběrem konkrétního typu vám poradí zkušení pracovníci, kteří vyhodnotí vaše požadavky a doporučí vám nejlepší možnou variantu. Další informace a kontaktní údaje najdete na webových stránkách sacky-svarecky.cz.