Vzdělání

Neumíte anglicky? Žádný problém…

Znalost cizího jazyka už není výsadou, ale téměř povinností. S cizí řečí se setkáváme nejen v zahraničí, ale často i při výkonu zaměstnání. Komunikace se zahraničními spolupracovníky nebo důležitými klienty, případně překlady smluv a dalších dokumentů – a takhle bychom mohli pokračovat ještě velmi dlouho. Nikdo z nás se ovšem nedokáže naučit všechny cizí řeči a dříve nebo později stejně narazí na jazyk, kterému nerozumí. Lingvisticky nadaný jedinec může využít slovník nebo některý z online překladačů, ale ani tyto nástroje nemusí vést k přesnému překladu a tím spíše, je-li původní text odborného charakteru. Jak v této situaci postupovat a na koho se obrátit?

Netrapte se s překladem – nechte ho na profesionálech

Zápolíte-li s angličtinou, využijte profesionální překlady z angličtiny do češtiny (samozřejmě také překlady z češtiny do angličtiny), které nabízí překladatelská agentura dbTranslations. Důvodů, proč se obrátit právě na ni, je hned několik. Na rozdíl od mnoha konkurenčních agentur operuje s velmi nízkými cenami, které jsou často nižší než ty, za jaké své služby nabízí samostatní překladatele. Agentura trvale spolupracuje s několika prověřenými překladateli a v základní ceně nabízí také korekturu rodilým mluvčím. Samozřejmostí je velmi rychlé vyřízení objednávek a dodání překladů menšího rozsahu ještě v den jejich poptávky.

Bude stát výsledek za to i přes nízkou cenu?

Překlad i korektura anglického textu bývá svěřena jednomu překladateli/korektorovi (případně většímu týmu), čímž je zajištěna naprostá konzistence překladů. Spolupracovníci navíc využívají centrálně sjednocenou překladovou paměť a terminologickou databázi. O kvalitě práce svědčí celá řada významných referencí a zakázek, u které klienti vyžadovali skutečně prvotřídní výsledek. Přesvědčit se o ni můžete sami a to zcela zdarma. Noví klienti s poptávkou o objemu nad 10 NS mohou zažádat o vypracování nezávazné ukázky, na jejímž základu se mohou rozhodnout, zda budou s dbTranslations spolupracovat. Poptávkový formulář najdete na dbTranslations.cz.