Energie

Nevyhazujte peníze oknem a vyberte si výhodnějšího dodavatele plynu!

Chumelí se, chumelí a mrzne jako když praští. A nám nezbývá, než přidávat na termostatu a doufat, že na nás nebude za pár týdnů čekat vypečená faktura za plyn s astronomickou částkou. Ostatně jako každý rok. Ušetřit za plyn je přitom mnohem jednodušší, než si většina z nás myslí. Stačí několik kliknutí myškou, vypovědět starou smlouvu a úspora ve výši až několika desítek procent je tady. Ale nepředbíhejme. Prvním krokem je totiž výběr nového dodavatele, který nabízí výhodnější tarif než ten současný. Zajímá vás, kde takového dodavatele hledat a jak poznáte, že je skutečně levnější? Nebudeme vás dlouho napínat a prozradíme vám to.

Proč nepřejít, když je to to jednoduché…

Hledání výhodnějšího dodavatele je snadné. Dokonce mnohem lehčí, než sebrat dítěti hračku, ovšem rozhodně ne tak nemorální. Naopak, česká legislativa dává spotřebitelům volnou ruku, čehož by byla škoda nevyužít. Výchozím bodem by pro vás měl být některý z mnoha volně dostupných srovánávačů. Stačí zadat pár nezbytných údajů o dispozicích vašeho bydlení a obratem se dozvíte, zda je levnější ČEZ, RWE, Bohemia Enegy nebo třeba EON plyn. U posledního z uvedených dodavatelů zůstaneme, protože právě jeho tarify se v poslední době jeví jako nejvýhodnější.

Do spokojené rodiny klientů od E.ONu můžete patřit i vy

Společnost E.ON je na českém trhu stálicí a již od roku 1995 poskytuje své služby zákazníkům ze všech koutů republiky. Od samého počátku staví na zázemí stabilní společnosti, komplexních službách a samozřejmě i nízkých cenách. V současné době patří mezi nejvýznamnější dodavatele a distribuuje plyn nejen do domácností, ale i firem a velkoodběratelům. Cena plynu EON dlouhodobě patří k těm nejnižším, což platí i o elektřině. Disponuje mnoha pobočkami, které najdete v každém větším městě a právě na nich se dozvíte všechny důležité informace o službách. Ať už navštívíte pobočku EON Brno, Ostrava či České Budějovice, vždy se můžete spolehnout na profesionální přístup kvalifikovaných pracovníků, kteří vám zodpoví všechny případné otázky a pomohou s přechodem k některému z tarifů. Všechny důležité informace samozřejmě najdete také na internetu.

Samotná změna dodavatele se samozřejmě projeví pouze na faktuře, ale nikoliv na kvalitě dodávané energie. Ta zůstává stejná, mění se jen cifra, kterou budete muset za služby za platit.