Internet

Neztrácejte čas stahováním souborů. xShare registrované uživatele nelimituje!

Bytostně nesnášíte čekání? Tím spíš, když jde o čekání na to, až se stáhne film, kterého se nemůžete dočkat? V tom případě se máte na co těšit. Server xShare totiž nabízí stahování bez limitů, a to zcela zdarma.

Na internetu se stahuje o sto šest. Ať už jde o filmy, seriály, hudbu nebo jiné soubory, jasnou jedničkou vždy býval notoricky známý server Uložto.cz. Má co nabídnout i dnes, nicméně omezená rychlost dala prostor alternativám v podobě Sdilej.cz, Datoid.cz, Fastshare.cz a jim podobných projektů. Ani ty však neuspokojují uživatele v tom, po čem touží ze všeho nejvíce – stahování a nahrávání souborů neomezenou rychlostí. Máte snad dojem, že nic podobného neumožňuje žádná služba?

Poměrně nový projekt xShare je na první pohled výše uvedené konkurenci podobný, ale oproti ní má v rukávu eso v podobě stahování a nahrávání souborů neomezenou rychlostí. Nutno podotknout, že pro download a upload bez limitů stačí provést bezplatnou registraci. V závislosti na rychlosti vašeho internetového připojení pak dosáhnete úctyhodných hodnot.

Server xShare byl navržen s ohledem na intuitivní uživatelské rozhraní. Je přehledný a u jednotlivých souborů nechybí uživatelská hodnocení a barevná označení – modré pro HD ready a červené pro Full HD. Vyhledávání je rychlé, přehledné a mimo jiné můžete brouzdat mezi záložkami rozlišujícími jednotlivé typy souborů.

Uživatelé, kteří si videosoubory nechtějí stahovat na disk, mohou využít online přehrávač. Možnost sledování filmů a seriálů online přímo na webu je pohodlné a využívá ji stále více lidí.

Suma sumárum, služba xShare je skvělé úložiště souborů, které vás v mnoha ohledech příjemně překvapí. Především neomezenými rychlostmi pro download a upload bez nutnosti dobíjení kreditu či platby formou SMS. Jedinou podmínkou je zmíněná registrace zdarma.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *