Elektronika

Oblečte svůj iPhone do vymazleného kabátku. Kde seženete luxusní kryty na mobil?

Majitelům chytrých mobilních telefonů s Androidem se omlouváme, ale tento článek míří na hrdé vlastníky zařízení s logem nakousnutého jablka. Jestliže patříte mezi nadšené jablíčkáře a milujete svůj telefon k zbláznění, rozhodně nepřestávejte číst. Prozradíme vám, proč byste ho měli obléci do stylového outfitu a kde se po něm poohlédnout.

Kryt má své opodstatnění (potřebujete ho i vy!)

Že si na svůj nový telefon dáváte pozor a hlídáte ho jako oko v hlavě? Teď možná ano. Teď… Ale co za pár měsíců, až se vám okouká, a navíc si budete jistí v kramflecích? Říkáte si – nikdy předtím mi nespadl, tak proč by se tak mělo stát nyní? A právě v takové chvíli vám vyklouzne z ruky, políbí tvrdou dlažbu a potvrdí vám, že realita se od crash testů může lišit na sto honů. Výměna prasklého skla nebo displeje není levná záležitost, a navíc se po dobu opravy budete muset obejít bez svého věrného společníka.

Shrnuto a podtrženo, díky krytu získáte jistotu, že se vašemu iPhonu nic nestane, ani kdyby vám vypadl z kapsy či z ruky.

Odlište svůj iPhone od šedého průměru

Všechny kryty na mobil nejsou hnusné! Možná jste se doposud nesetkali s krytem ve skutečně luxusním provedení, nicméně vězte, že stylový kousek bude vašemu smartphonu slušet mnohem více než nevýrazné silikonové pouzdro, které má každý druhý.

Ostatně posuďte sami – poohlédněte se po krytu na svůj mobil u specializovaného prodejce Krytynamobil.com, kde mimo jiné najdete i pouzdra a obaly na iPady.

V nabídce narazíte na kryty na mobil v koženém a hliníkovém provedení. Jedná se o designové lahůdky, které elektroniku chrání a zároveň z ní dělají ještě exkluzivnější záležitost. Oficiální distributor značky iCarer je jasnou volbou pro každého, kdo chce víc než jen obyčejný kryt na mobil. Vsadíme se, že si vyberete hned několik kousků!