Móda

Oblékejte se podle nejnovějších trendů. Stojí to za to!

Partnerka vám neustále nadává, že se oblékáte jako vagabund. Známí si na vás ukazují prstem a nešetří uštěpačnými poznámkami ve smyslu, že jste zaspali dobu. Co s tím? Máte dvě možnosti. Tou první je rezignace. Nikdy nebudete vyzařovat charismatem jako George Clooney, přátelé si z vás budou i nadále utahovat a vaše drahá polovička nakonec neodolá někomu, kdo ví, co je to styl. A druhá možnost? Zamiřte na místo zaslíbené a pořiďte si moderní outfít, která vám padne jako ulitý. Na justman.sk najdete exkluzivní kousky, které z vás udělají lepšího člověka.

Nosíte rádi košili? Trendy hovoří pro…

Trička jsou v pořádku, ale je to právě košile, která umocní váš nový look. Rovnou však zapomeňte na ty, které vám celé roky visí ve skříni. Aktuálně letí pánské slim-fit košele v italském stylu, které perfektně padnou a dokáží zvýraznit vysportovanou postavu. Na druhou stranu podotýkáme, že nemusíte vypadat jako John Rambo a přesto vám „slim-fitka“ padne. K charakteristickým znakům patří vícebarevnost a dominance několika barevných tónů. Jde o ideální outfit pro méně formální příležitosti.

Bunda, nebo mikina?

Nedílnou součástí vaší garderóby by měla být i mikina. Vyřaďte se svého šatníku vytahané kousky, ve kterých by se necítil jako sardinka ani chlápek o pár desítek kilo těžší než vy. V kurzu jsou pánské mikiny s perfektně padnoucím střihem. Ať už si vyberete hoodie (mikina s kapucí) nebo klasiku, v e-shopu JustMAN narazíte na štýlové pánské mikiny s výjimečným designovým zpracováním.

No a pokud se venku neradi pohybujete v mikině, vsaďte na prechodné bundy pre mužov. Opět se spolehněte na pořádnou porci sportovní elegance, která vám bude slušet! Bundy jsou lehké a univerzální, zamilujete se do nich.

Jedno je jisté…

JustMAN vám změní život. Začněte se oblékat podle posledních trendů a ukažte lidem ve svém okolí, že se ve vás spletli. Aktuální kolekce podzimního a zimního oblečení je právě v prodeji. Ceny jsou příjemné a s výběrem vám prodejce ochotně poradí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *