Skvělé tipy

Nakupujte v prověřených obchodech a dostanete zpátky peníze

Milovníci nakupování pozor. Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo vracel část peněz, které jste utratili za nákupy? Že se s podobným benefitem setkáváte v rámci různých platebních karet? Máte pravdu, takzvaný „cashback“ není převratná novinka a mnozí z vás ho již léta využívají. Co byste však řekli tomu, kdyby se podobným způsobem dalo ušetřit i ve virtuálních obchodních centrech? Nakupování se postupně přesouvá do online světa a bylo jen otázkou času, kdy se objeví služba, díky které můžete nakupovat a šetřit zároveň. Ta, kterou bychom vám chtěli představit, se jmenuje plnapenezenka.cz a jak už napovídá sám název – vaše šrajtofle díky ní nebude nikdy zcela prázdná.

Nakupujte u prověřených prodejců

Plnapenezena.cz funguje na velmi jednoduchém principu. Stačí se bezplatně registrovat a hned poté můžete nakupovat nejrůznější zboží, potraviny a nápoje výhodněji. Vyberete si některý z mnoha obchodů, mezi kterými nechybí ani velikáni jako Mall.cz, Alza.cz, Astratex.cz, Slevomat.cz a hromada dalších prodejců a ušetřete mnohem zajímavější částky, než na které jste zvyklí v rámci cashbacku v kamenných obchodech. Výjimkou není ani cashback v řádu několika desítek procent!

Máte hlad, ale nechce se vám do obchodu?

Počet internetové obchodů, ve kterých můžete ušetřit, výrazně přibývá a do středu pozornosti se dostávají prodejci nabízející rozvoz potravin. Objednejte si nejrychlejší rozvoz jídla a na bankovní účet se vám vrátí fixní nebo poměrná částka. Na webu se navíc pravidelně objevují informace o slevových kódech a akcích, díky kterým ušetříte ještě více peněz. Ať už máte zájem o biopotraviny, čerstvou kávu nebo ovoce, nákup se vám vždy vyplatí. Nejvýhodnější rozvoz jídla a pití oceníte vždy, když vám začne kručet v břiše a nebudete mít čas ani chuť nikam jezdit.

Nabízí se však otázka, proč by vám měl někdo vracet peníze za to, že utrácíte. Je to jednoduché, provozovatelé služby mají z vašich nákupů provize, které si s vámi férově rozdělí. Ještě nějaké otázky? 🙂