Jídlo

Perfect Catering by Filip Sajler aneb profesionální cateringové služby

Byla vám přidělena role organizátora oslavy narozenin, svatby nebo jiné společenské události a necítíte se na to? Zorganizovat akci, které se zúčastní několik desítek (ne-li více) lidí, není tak jednoduché, jako příprava komorní sešlosti v rodinném kruhu. Má-li být výsledný dojem perfektní, nesmí se podcenit žádný, byť sebemenší detail. Výběr vhodných prostor a dekorací, sestavení jídelníčku a zábavního programu, to je jen výčet základních věcí, které budete muset zařídit. Nebylo by lepší vše svěřit někomu, kdo má s pořádáním akcí všeho druhu letité zkušenosti?

Služba, kterou hledáte, se nazývá catering a profesionálové, kteří se v oboru cateringových služeb pohybují, hravě zorganizují libovolnou společenskou akci pro desítky či stovky lidí. Ale vy se zřejmě nespokojíte se zavedeným standardem a chcete, aby byl váš den nezapomenutelný. A co takhle se obrátit na Filipa Sajlera aneb jednoho z Kluků v akci?

Proč by vám měla gastronomická celebrita pomáhat s přípravou večírku? Jednoduše proto, že majitelem společnosti Perfect Catering, v rámci které nabízí komplexní cateringové služby od A do Z. Obrátit se na něj můžete také kvůli zajištění kvalitního firemního stravování – o to se stará společnost Perfect Canteen.

Filip Sajler je profesionální kuchař, který má s pořádáním rautů, oslav, večírků, banketů a gurmánských akcí bohaté zkušenosti. O jeho kvalitách nemůže být pochyb, je držitelem mnoha prestižních ocenění a mimo jiné vařil i pro spoustu známých osobností (např. pro Madonnu, Sheryl Crow nebo Petra Čecha). Filosofie jeho kulinářského umění tkví v pečlivém výběru prvotřídních surovin a kombinace jednoduchých a tradičních kuchařských postupů.

Cateringové služby společnosti Filipa Sajlera můžete využít i vy a to i v případě netradičních požadavků. Pro Perfect Catering jsou live cooking show, tvorba ledových soch a další exkluzivní záležitosti na denním pořádku. Nechte si doporučit prestižní lokalitu jako Eden aréna, kongresová hala Pankrác nebo vila Grébovka a nechte se hýčkat!

Filip Sajler