Bydlení

Perfektní spánek na posteli z masivu

Některé materiály nestárnou a nachází využití již po staletí. Dokonalým příkladem je dřevo, na které výrobci nábytku nedají dopustit. V posledních letech se v interiérovém designu objevuje ve stále větším zastoupení a zdá se, že opět doceňujeme jeho kvality. Dřevo je příjemné na pohled i na dotek, má unikátní kresbu a oproti ostatním materiálům pěkně voní. Nábytek z masivního dřeva vypadá jako nový i po letech a v případě pravidelné údržby vydrží po celý život. To jsou hlavní důvody, proč byste se při výběru postele měli zaměřit na modely z masivního dřeva.

Investice do kvalitních výrobků se vyplatí, vždyť v posteli trávíme téměř třetinu svého života (někteří spáči dokonce podstatně déle). Dřevěná postel v kombinaci s dřevěným nábytkem navodí v ložnici harmonickou atmosféru a umocní celkový dojem. Dřevo, oproti sterilnímu a chladnému kovu, vyzařuje specifické teplo a klid.

Za zmínku stojí i široká variabilita designového zpracovánímasivní postele jsou k mání v rustikálním, klasickém i moderním designu. Na pojetí vaší ložnice nezáleží a stoprocentně se vám podaří vyhledat postel, která do stávajícího interiéru zapadne. Dejte si však dobrý pozor – nábytek u masivního dřeva způsobuje „závislost“. Jakmile si ho nastěhujete domů, začnete postupně obměňovat zařízení v ostatních místnostech. Přítomnost dřeva vás dokonale pohltí.

postel-masiv

Co se týče nákupu, na dřevěné postele narazíte v kamenných prodejnách i e-shopech, přičemž na internetu pořídíte i velmi levné postele – samozřejmě v odpovídající kvalitě. Ke zkušeným výrobcům patří firma Seart, která se specializuje na výrobu nábytku z masivního dřeva do bytů, hotelů a penzionů. V nabídce najdete tradiční, stylizované i moderní postele a ti nejnáročnější z vás mohou zvolit výrobu na míru.

Tak na co ještě čekáte? Udělejte si radost postelí, na které se vám bude skvěle usínat. Dřevo vás zaručeně nezklame…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *