Skvělé tipy

Plastové polotovary přímo od výrobce

Plast má vskutku mnohostranné využití. Materiály pro zdravotnictví, potravinářství, stavebnictví, nebo třeba pro výrobu dětských hřišť – existuje vůbec obor, který se obejde bez plastových polotovarů? Dost možná se bez nich neobejdete ani vy a nejste spokojeni se sortimentem, kvalitou nebo cenovými podmínkami u stávajícího dodavatele. V tom případě je čas na změnu. Obraťte se na společnost Röchling Engineering Plastics s.r.o., pro níž je prioritou výroba plastů v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality.

Ze kterých plastů Röchling polotovary vyrábí?

Röchling Plastics s.r.o. vyrábí plastové polotovary z vysoce kvalitních materiálů – PE, PVC, PP, PVDF, Matroxu, Formatermu, LubX, ale také technické plasty z litého polyamidu a vsoko-výkonostní plasty. V roce 2013 se výroba plastů rozšířila také o polotovary z polyamidu 6, který je známý pro svou vysokou odolnost vůči žáru. A byla to právě společnost Röchling, která tento obtížně zápalný polyamid zařadila do výroby v malých sériích jako první na světě. Plastové polotovary přímo od výrobce vás vyjdou mnohem výhodněji, než od dodavatelů.

Portfolio plastových polotovarů čítá pestré spektrum produktů: extrudované profily, tyče, bloky, svařovací dráty, lisované, extrudované a kalandrované desky, trubky a mnoho dalších polotovarů z výše uvedených plastů. Vždy v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality, o čemž se můžete přesvědčit na www.roechling-plastics.cz. Na webových stránkách nechybí ani přesné technické specifikace a další technické informace o všech nabízených plastových polotovarech.

O skupině Röchling

Mezinárodní skupina Röchling má velmi dlouhou historii a vznikla již v roce 1822 jako rodinná firma se specializací na výrobu oceli. V průběhu jejího fungování transformovala výrobu a stala se jednou z předních plastikářských skupin na světě. I dnes, ačkoliv jde o akciovou společnost, kterou vlastní více než 200 akcionářů, má rodina zakladatelů významný podíl na fungování koncernu. O kvalitě, na které si firma zakládá již od samého počátku, se můžete přesvědčit i vy.