Bydlení

Pohodové léto ve stínu markýzy

Těšíte se na pohodové posezení na terase a pozvali jste na něj i přátele? Nechcete-li aby vám odpoledne pokazily příliš intenzivní sluneční paprsky, udělejte si z ní útulné zákoutí. Jak? Pomocí markýzy, která rozšíří vaší obytnou plochu o spoustu cenného místa. Budete díky ní moct venku trávit mnohem více času a zároveň si budete připadat jako v některém z malebných hotelů na Azurovém pobřeží. Dopřejte svému exteriéru elegantní a funkční prvek a radujte se z každé chvilky, které na terase strávíte.

Kvalitní markýzy jsou prý drahé. Skutečně?

Venkovní markýzyPři výběru markýzy byste neměli hledět jen na cenu, ale především na kvalitu zpracování a materiály. Nejde o sezónní záležitost a chcete-li, aby vám systém vydržel minimálně několik sezon, investujte do něj. Na druhou stranu neplatí, že cenově dostupný = nekvalitní. Skvělým příkladem jsou venkovní markýzy od českého výrobce Univers Tech, který je momentálně nabízí v akci. Nechcete-li dělat kompromisy, jste na správném místě.

Univers Tech vyrábí markýzy na míru z kvalitních materiálů, které garantují dlouhou životnost. Konstrukce je velmi stabilní a vydrží i silný nápor větru. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami – na webu univers.cz najdete zajímavé video, na kterém výrobce testuje, co jeho markýzy vydrží. Doma to ale raději nezkoušejte a pro jistotu si zvolte variantu s větrnou či dešťovou automatikou. Jakmile se povětrnostní podmínky zhorší natolik, že by se mohla konstrukce markýzy poškodit, čidlo dá pokyn motorovému pohonu a automaticky se zatáhne. Venkovní markýzy je však samozřejmě možné ovládat i manuálně, podle momentální potřeby.

Vyberte si tu správnou

Výběr konstrukcí je velmi pestrý a ještě bohatší je nabídka dostupných látek. Budete si tak moct vybrat vzor a barevnou kombinaci, která bude s bydlením korespondovat a vytvoří kompaktní celek. Pokud si přeci jen nebudete vědět rady, využijte odborné poradenství a dejte na radu odborníků z Univers Tech. Budete-li chtít, postarají se i o veškerý servis, včetně montáže markýzy. Všechny nabízené typy si můžete prohlédnout na webu.

Foto: univers.cz

Štítky