Finance

Pořebujete peníze ihned a nevoní vám půjčka? Stále jsou zde zastavárny!

Dostali jste se do složité finanční situace a hledáte způsob, jak si vypůjčit menší či větší částku tak, abyste se příliš nepřeplatili na úrocích? Pokud vám nevyhovuje nabídka bankovních a už vůbec ne nebankovních půjček, zajděte do zastavárny. Ne, nemáme na mysli zapadlý krámek na periferii vašeho města. Nasměrujeme vás do zastavárny, kde vám nabídnou nejvyšší možnou výkupní cenu a to nejen za klasické zastavárenské artikly jako je zlato nebo šperky, ale také za automobil nebo nemovitost.

Online zastavárna funguje non-stop

Zástavy.cz je služba, která funguje jako klasická zastavárna. Do zástavy můžete dát automobil, nemovitost, šperky či drahé kovy a to bez nutnosti prokazování příjmů. K tomu, abyste se dozvěděli přibližnou výkupní cenu, nebudete muset nikam chodit. Stačí vyplnit on-line formulář, na základě kterého bude v co nejkratším čase vypracována cenová nabídka.

Výkupní cena bývá stanovena na základě několika parametrů, které se liší v závislosti na charakteru zastavované věci. V případě zástavy automobilu se cena za výkup pohybuje mezi 60 – 70 % tržní ceny. Obrovskou výhodou je možnost zastavený automobil i nadále využívat.

Nespornou výhodou je také individuální přístup ke klientům. Nepodaří-li se vám splatit částku včas, můžete termín splatnosti za předem stanovený poplatek posunout – zastavenou věc tak budete mít šanci splatit.

Chcete se cenností zbavit nadobro? Prodejte je za hotové!

Výhodnější podmínky u nebankovních společností, ale ani v klasických zastavárnách nenajdete. Peníze dostanete okamžitě a můžete je využít na cokoliv. Pro ty, kteří by o zastavenou věc neměli zájem, je vhodnější přímý výkup. I ten zastavárna Praha umožňuje. Nabízí výkup hodinek, luxusních aut, nemovitostí, drahých kovů a jiných cenností, pro které nemáte využití a potřebujete se jich co nejvýhodněji zbavit.