Bydlení

Pořiďte si nová plastová okna. Vyřešíte tím hned několik problémů!

Výměna starých oken za nová je největším krokem k eliminaci tepelných ztrát a úspoře za energie. Plastová okna vypadají elegantně na starších domech i novostavbách a bezkonkurenčním poměrem ceny a užitných vlastností předčí ostatní typy oken. Jsou k dostání v bohatém spektru designově rozdílných variant a modelových řad se specifickými parametry.

Pokud vás trápí vysoké účty za energie a zároveň nadměrný únik tepla, neotálejte s investicí příliš dlouho. Plastová okna navíc eliminují hluk z rušné ulice.

Jak začít? Najděte si spolehlivého dodavatele, který vám nabídne špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu a zároveň komplexní služby.

Zajímají vás plastová okna Opava či plastová okna Vsetín? K renomovaným českým výrobcům patří společnost Triogas s.r.o., která vyrábí plastová okna od roku 2006. Zároveň se zabývá dodávkou a montáží oken, dveří, garážových vrat, plotů, zimních zahrad a stínící techniky. Nedílnou součástí portfolia je také zateplování budov a související činnosti.

Proč jsou plastová okna od Triogas skvělou volbou?

Triogas vyrábí plastová okna z prvotřídních a pohledově pěkných německých profilů ALUPLAST, vyztužených kvalitní pozinkovanou ocelí. Profily se vyznačují velkou variabilitou barev a provedení, stálou barevností a dlouhou životností. Za pozornost stoj také celoobvodové kování s odolnou povrchovou úpravou od rakouského výrobce MACO.

Stále váháte? Plastová okna vás přesvědčí i snadnou údržbou. Na mytí už nebudete pohlížet jako na úmornou dřinu – vystačíte si s hadrem, vodou a běžným čistícím prostředkem. Za pár minut je okno jako nové.

Jste bezradní s výběrem konkrétní modelové řady? Kvalifikovaní odborníci z firmy Triogas vám rádi doporučí vhodné řešení.

Další informace o plastových oknech najdete na www.triogas.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobrý den, určitě bych za sebe plastová okna doporučil. Ale všem kteří chtějí opravdu kvalitní plastová okna, tak bych doporučil aby požadovali aby okna byla zhotovena z profilu třídy A, je to ten nejtlustší. Požadujte aby okna byla zhotovena z prvoplastu, ten lépe drží ve všech svárech. Požadujte znát původ oken, jelikož na trhu je mnoho překupníků, které nemohou za původ a kvalitu oken ručit. Všechny mnou zmíněné informace nechte zanést do kupní smlouvy, při případných nepříjemnostech budete vy v právu.