Auto-moto

Potřebujete lepší auto? Vsaďte na jihlavské autocentrum Máca!

Když staré dosluhuje, nezbývá, než se poohlédnout po jiném. A ať už si děláte zálusk na zbrusu nové, nebo ojeté, v každém případě vsaďte na spolehlivého prodejce. Ale o čem, že je to vlastně řeč? No přece o vašem autě a jihlavském autocentru Auto Máca. Líbí se vám moderní tvář nejnovějších Škodovek? Anebo dáte přednost španělskému temperamentu nebo italskému designu? U „Mácy“ totiž pořídíte taky nové vozy značek Seat a Fiat. Zajímají vás důvody, proč se vydat právě do Jihlavy?

Autocentrum Máca funguje již od roku 1992 a patří mezi nejvýznamnější autorizované obchodníky s vozy Škoda a Seat v regionu vysočina. V roce 2009 byl prodej aut rozšířen také o automobily Fiat, včetně servisu užitkových vozů této značky.

Autoservis Máca, který je nedílnou součástí autocentra, se specializuje také na vozy značky Volkswagen. Provádí kompletní záruční i pozáruční opravy, odborné montáže veškerého autopříslušenství a doplňků, montáže LPG či ruční mytí. Zkušení mechanici disponují špičkovým vybavením a postarají se o váš vůz od A do Z. V servise si můžete také objednat jednotlivé originální i neoriginální díly. A bude-li to zapotřebí, neváhejte kontaktovat nonstop odtahovou službu, která vás nikdy nenechá na holičkách.

Vraťme se však k prodeji vozů. Nemáte-li ucelenou představu, nechte si poradit, a to nejen ohledně výběru, ale i vhodného financování. Svezte se v předváděcím voze a vychutnejte si bezpečnou a pohodlnou jízdu. A když zabrzdí omezený rozpočet, upřete pohled na ojeté vozy. Vyberete-li si auto z programu Škoda Plus, nebudete litovat. Jde o vozy, které nejsou starší než 18 měsíců, mají na tachometru méně než 30 tis. kilometrů a dostanete na ně čtyřletou záruku. A navíc i výhodné podmínky financování, výhodné pojištění a roční kontrolu zdarma.

Důvody, proč si pro svůj nový nebo ojetý vůz zajet do Autocentra Máca, již víte. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kterým za posledních dvaadvacet let jihlavská firma pomohla. Nebudete litovat. Více na www.automaca.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *