Bydlení

Potřebujete prodat nemovitost? Zkušený makléř vám ihned vyplatí zálohu ve výši až jednoho milionu!

Důvodů pro prodej bytu, domu či jakékoliv jiné nemovitosti může být spousta. K prodeji vás může tlačit neodolatelná nabídka na lepší bydlení, finanční komplikace nebo jen fakt, že vám nemovitost leží ladem a nemáte pro ni další využití. Nemáte-li s prodejem žádné zkušenosti a potřebujete-li, aby transakce proběhla co možná nejrychleji, nezbude vám, než se obrátit na zprostředkovatele. Tedy na realitní kancelář, která se o prodej postará od A do Z, ovšem za cenu provize.

Pro a proti prodeje nemovitosti se zprostředkovatelem a bez něj

Spolupráce s realitkou má svá pro a proti. Rozhodnete-li se prodat nemovitost svépomocí, nebudete se muset s nikým dělit. Na druhou stranu ztratíte spoustu času a bez zmíněných zkušeností hrozí, že nemovitost prodáte pod cenou. V konečném důsledku tedy můžete prodělat. Kvalitní realitní makléř se bude snažit prodat nemovitost velmi rychle a za co nejvyšší cenu. V každém případě si budete muset na peníze počkat. A nebo ne?

Když s realitkou, tak s renomovanou

Některé realitní kanceláře zprostředkovávají prodej bytů, domů a komerčních nemovitostí s garancí přednostního vyplacení určité částky. K penězům se tak dostanete ještě dříve, než se váš majetek prodá, což pro vás může být klíčové. Ke spolehlivým realitkám, které se chlubí dlouholetou působností na trhu a množstvím spokojených klientů, patří i akciová společnost AAA BYTY.CZ. V České republice působí od roku 2005, ale skupina SPGroup a.s., jejíž je součástí, dokonce od roku 1995. Jde o spolehlivého partnera, který je známý svým prozákaznickým přístupem. A co můžete spoluprací získat vy?

Milion korun do dvou dnů? Proč ne!

AAA BYTY.CZ nabízí až jeden milion korun při podpisu výhradní zprostředkovatelské smlouvy a to do doby dvou pracovních dnů. Ocenění nemovitosti je zdarma a výše zprostředkovatelské provize se nevymyká standardům. Náklady spojené s prodejem a související servis jsou individuální a projedná je s vámi makléř. Další informace se dozvíte na www.aaabyty.cz.