Hobby

Potřebujete profesionální dílenský nábytek?

Čeká vás zařizování dílny, výrobní haly nebo skladu? Pak budete potřebovat dílenský nábytek, který splňuje hned několik podstatných kritérií. Musí být funkční, kvalitně zpracovaný a zároveň odpovídající specifickým technickým parametrům. A když na to přijde, mohl by mít určitou estetickou hodnotu, protože i místo, kde se primárně pracuje, může vypadat příjemně. Dokonce i navzdory tomu, že je dominantním materiálem kov. Je chladný, ale moderní a na pracovišti vykoná skvělou službu.

Pracovní stoly neboli ponky

V žádné pracovně nesmí chybět stůl, a to samé platí o dílně. Dílenské stoly neboli ponky jsou k mání v mnoha různých provedeních – liší se velikostí pracovní desky i vybavením. V případě modulového systému si sami zvolíte vybavení dle specifických potřeb (např. závěsné police a panely, roletové nástavce, stojany pro zadní stěny, závěsný program nářadí apod.). Za zmínku stojí také dílenské stoly s kolečky, které výrazně usnadňují manipulaci.

Alfou a omegou jsou skříně

Dílny, výrobny a jiné provozy bývají plné věcí, které se nesmí válet jen tak po podlaze. K uskladnění slouží dílenské skříně, a i ty se liší rozměry, vybavením a zavíráním. Při výběru hraje roli budoucí využití – k dispozici jsou skříně s plnými i prosklenými dveřmi, boxové skříně pro uskladnění náhradních dílů, zásuvkové dílenské skříně vhodné pro uskladnění drobných komponentů (šrouby. matky apod.) a v neposlední řadě také plechové šatní skříně na osobní věci pracovníků.

Velmi praktické jsou pojízdné dílenské vozíky, které, podobně jako ponky s kolečky, jsou lehce přemístitelné.

Na koho se obrátit?

Nechcete-li při nákupu šlápnout vedle, poohlédněte se po vybavení u společnosti POLAK CZ s.r.o. Specialista na výrobu dílenského nábytku nabízí široké spektrum kvalitních, praktických a esteticky zajímavých systémů, které neustále inovuje. Výrobky úspěšně exportuje také do zahraničí, kde se setkává se velmi dobrou odezvou náročných zákazníků. Kompletní sortiment najdete na www.nabytek-polak.cz.

 

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *