Finance

Potřebujete půjčit a to velmi rychle?

V životě je celá řada situací, které si vyžadují rychlé jednání. Mnoho z nich je spojeno s menší či větší finanční částkou, kterou však ne každý disponuje. Potřebujete-li neprodleně uhradit pohledávku, případně se vám naskytla možnost výhodné koupě automobilu či spotřebiče, ale nemáte u sebe dostatečnou hotovost, nezbude vám, než o ni zažádat v bance. I bankovní sektor nabízí rychlé sjednání úvěru, kterým se až doposud chlubili pouze nebankovní věřitelé. Pojďme se spolu podívat na výhody a podmínky sjednání rychlé půjčky, která patří k nejoblíbenějším úvěrovým produktům svého druhu.

Rychlá půjčka do dvou dnů

Pokud se vám v souvislosti sousloví „bankovní úvěr“ vybaví mnohahodinové čekání na pobočce a složitá transakce, na jejímž konci bude pravděpodobně zamítnutí, pletete se. I bankovní instituce nabízí dostupné úvěrové produkty, které je možno sjednat bez ručitele a to do dvou pracovních dnů. Skvělým příkladem je právě rychlá půjčka. Pohybuje se v rozmezí od 30.000 do 600.000 a jediné, co k ní budete potřebovat, je doložení o výši příjmů, případně poslední daňové přiznání či důchodový výměr. Zaměstnanci mohou o půjčku zažádat tehdy, přesáhnou-li věkovou hranici 25 let. Občané české republiky se musí prokázat dvěma doklady totožnosti, cizinci dokladem o povolení k pobytu v ČR. Vyřízení probíhá z tepla vašeho domova, stačí vyplnit online formulář a vyčkat, zda banka úvěr schválí.

A jak je to s úroky?

Bankovní půjčky jsou mnohem výhodnější, než „dostupnější“ nebankovní úvěry. Samozřejmostí jsou nižší úrokové sazby a RPSN. Samotná výše úroků se odvíjí od doby splatnosti, kterou si zvolíte vy. Nutno dodat, že půjčka je neúčelová a nikdo se vás nebude ptát, na co peníze použijete. Otázkou na závěr tedy je – proč vyřizovat nebankovní úvěry a zbytečně prohloubit dluhovou past, když můžete pohodlně zažádat o rychlou bankovní půjčku?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *