Finance

Potřebujete rychle prodat neomvitost, ale neradi byste prodělali?

Život bývá nevyzpytatelný a nikdy nevíme, co se nám může v budoucnu přihodit. Situace se někdy vyhrotí do té míry, že nám nezbude, než prodat vlastní bydlení. Co si však počít v případě, kdy peníze potřebujeme prakticky okamžitě? Často není čas čekat, než kupec projeví o nemovitost zájem na základě inzerátu nebo aktivity realitní kanceláře a nezbývá, než se poohlédnout po někom, kdo by ji odkoupil ihned. Pokud jste se do podobných problémů dostali i vy, ale neradi byste svůj dům prodali pod cenou, kontaktujte vykupujem.cz.

Nenechte se napálit, chtějte co nejvíc!

Výkup nemovitostí za hotové ve výši až 100 % z tržní hodnoty nemovitosti vám zřejmě jen tak někdo nenabídne. Konečnou cenu samozřejmě ovlivňuje několik faktorů jako je:

  • stav nemovitosti
  • typ nemovitosti
  • poloha nemovitosti
  • možnosti jejího využití

Výkup nemovitosti za hotové se týká domů, bytů, pozemků, chalup, ale i komerčních objektů v rámci celé České republiky. Vyřízení je rychlé a finanční obnos získáte již do 3 dnů od vyřízení právních náležitostí.

Výkup bytů za hotové je v případě dluhu ideálním řešením. Získané finanční prostředky využijete na umoření dlužné částky a v případě zájmu si můžete prodanou nemovitost za výhodných podmínek zpět pronajmout.

Za výhodnou cenu můžete prodat i další cennosti

Vykupujem.cz garantuje profesionální ohodnocení a nabízí také výkup lesů, luxusních vozidel, diamantů, drahých kovů a dalších. Pokud víte o někom, koho výkup za hotové zajímá, doporučte jej a získejte až 20 % za uskutečněný obchod.