Bydlení

Praha 6: Ideální místo pro život?

Láká vás bydlení v Praze a rádi byste nasávali atmosféru metropole se vším všudy? Hlavní město má hodně co nabídnout, ale přesto musíte vzít v úvahu určité negativa. Ty však lze do jisté míry eliminovat výběrem vhodné lokality. Kolorit Prahy je vskutku barvitý a neskládá se jen z rušných částí. Příkladem budiž městský obvod Praha 6, který se v posledních letech dostává do popředí zájmu. Proč byste si měli svou novou adresu vybrat právě zde?

Seznamte se s Prahou 6

Praha 6 vás v mnoha ohledech mile překvapí. Nachází se zde spousta historických pamětihodností, které společně utváří zdejší genius loci. Za zmínku stojí Břevnovský klášter (jedna z nejstarších českých památek), funkcionalistická Müllerova Vila od Adolfa Loose, hradiště Šárka, letohrádek Hvězda a další architektonické skvosty.

Mezi další lákadla patří bohaté kulturní zázemí. Můžete se vydat do některého z mnoha divadel (např. Divadlo Semafor, Divadlo Spejbla a Hurvínka, Dejvické divadlo…), pokochat se expozicemi v galeriích (galerie Chodník, Anderle v Pelléově vile, galerie na Hradčanech) a muzeích. Anebo si zajít na koncert nebo tématickou filmovou projekci v místních klubech.

Na své si však přijdete i v případě, že od svého nového bydliště vyžadujete bezprostřední blízkost přírody. Praha 6 čítá celou řadu relaxačních ploch, ale také přírodní rezervaci Divoká Šárka. Míst, kde se můžete procházet, nasávat čerstvý vzduch a sportovat, je víc než dost.

Kultura a příjemné prostředí jdou ruku v ruce s dalším a neméně důležitým aspektem – perfektní občanskou vybaveností. Mateřské, základní a střední školy, VOŠ a jiné vzdělávací instituce, veškeré úřady, kvalitní zdravotnická zařízení a v neposlední řadě obchodní centra (např. OC Šestka a OC Petřiny). A pokud přeci jen zatoužíte po něčem, co Praze 6 chybí, jednoduše se vydáte do centra. Prostřednictvím MHD či metra se rychle dostanete do libovolné městské části.

S vyhledáním vhodného bytu vám pomůže renomovaná realitka

Rozhodli jste se přestěhovat, ale nevíte, jak na to? Praha 6 je atraktivní místo pro život, nicméně přesto je důležité věnovat zvýšenou pozornost výběru konkrétního bytu. Koupi nebo pronájem bytu na Praze 6 vám usnadní profesionálové, kteří se na danou lokalitu specializují. Realitní kancelář REMAX Nova sídlí na Hradčanské a má dokonalý přehled o místních nemovitostech.

Chcete si prohlédnout byty na prodej Praha 6 hned teď? Ucelený přehled najdete na webových stránkách kanceláře REMAX Nova. V aktuální nabídce najdete velmi levné bydlení, ale také luxusní bytové jednotky pro nejnáročnější. Nebudete-li si vědět rady, nechte si poradit od makléřů. Ti vám najdou bydlení na míru vašich požadavků.

Další informace najdete na www.remaxnova.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *