Bydlení

Pravda o klimatizaci

Doby, kdy byla klimatizace drahou nadstandardní výbavou vozidel, jsou dávno ty tam. Dnes ji najdeme i v základních verzí levnějších modelů a nedáme na ni dopustit. Aby taky ne, pomáhá nám přečkat kratší i delší cesty během nepříjemných parných dní. Není nad to usednou na sedadlo a alespoň na chvíli zapomenout, že se jen o pár desítek centimetrů ostatní lidé topí ve vlastním potu. V autě však budeme jen těžko trávit 24 hodin denně a nakonec nám nezbude, než příjemný chládek opustit. A nebo ne? Není jediný důvod, proč bychom si nemohli dopřát klimatizaci i do naší domácnosti či kanceláře!

Klimatizace je v moderní domácnosti nepostradatelná

Chcete mít doma příjemný chládek, i když jsou za okny „třicítky“ ve stínu? K tomu, abyste si pořídili klimatizaci, přeci nemusíte bydlet u moře či v tropech. Zařízení se do našich podmínek hodí stejně tak, jako v jiných klimatických pásech. Klimatizace do bytu či kanceláře představuje ideální řešení pro všechny, kteří už mají dost vysokých teplot a chtějí mít doma ideální teplotu po celý rok. Klimatizace do kanceláře či domácnosti může mít dvojí podobu a to jako stabilní, či mobilní klimatizace. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, měli byste dodržovat následující doporučení. Rozdíl teploty venkovního a vnitřního (klimatizovaného) prostředí by neměl překročit 6-8°C. Časté přechody mezi prostředími s velkými teplotními rozdíly mají negativní dopad na imunitu organismu.

Vyhněte se instalaci svépomocí

Klimatizace je poměrně složité zařízení a neodborná instalace skutečně není na místě. Aby byla zaručena stoprocentní funkčnost, svěřte montáž odborníkům. Mezi ty nejsofistikovanější v oboru patří společnost KLIMA RAPID, která je českým a slovenským zástupcem klimatizací značky MIDEA. Mimo to provádí kompletní dodávky klimatizací DAIKIN, Toshiba, Sanyo, Panasonic, LG, Mitsubishi, Fujitsu a dalších značkových zařízení. Více informací získáte na webu www.klimarapid.cz. V případě dotazů neváhejte zavolat na zelenou linku 800 100 343. Jednotlivé produkty můžete zakoupit i online, prostřednictvím e-shopu http://obchod.klimarapid.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *