Skvělé tipy

Přestěhujte firmu i se sekretářkou

Pokud již delší dobu přemýšlíte o lukrativnějším sídle vaší společnosti a jediné, co vás brzdí v rozletu, je obava z procesu stěhování, obraťte se na společnost Stěhování Praha. Profesionálové za rok přestěhují téměř 300 firem a není důvod, proč by jednou z nich nemohla být ta vaše. Stěhování nebylo nikdy snadnější, vše probíhá velmi rychle a šetrně a to dokonce i během víkendů. Nebudete tak muset přerušit provoz a zbytečně nepřijdete o peníze. Stěhování Praha vaši společnost přestěhuje i za hranice ČR a to v rámci celé EU.

Jak stěhování proběhne?

Společnost Stěhování Praha disponuje vyškoleným týmem pracovníků, kteří jsou schopni zajistit a provést bleskový přesun menších i větších společností. Heslo „nic není nemožné“ je zde opravdu na místě a celý proces je přizpůsoben na míru vašim požadavkům. Samozřejmostí je komplexní servis, který je zárukou hladkého průběhu celého stěhování. Vy se nemusíte starat o nic a jen z povzdálí sledovat, jak se vaše firma přesouvá na novou adresu.

Stěhování firem začíná zapůjčením stěhovacích boxů (případně uzamykatelných), do kterých nabalíte osobní věci a firemní dokumentace. Zaměstnanci stěhovací společnosti pak odborně odpojí a zabalí IT techniku a provedou demontáže nábytku. Skartují nepotřebné dokumenty a ekologicky zlikvidují nebezpečné předměty, jako jsou počítače, kopírky a monitory. Vy dostanete potvrzení o likvidaci a vyřazení z evidence pro úřady. Průběh stěhování můžete sledovat takřka v přímém přenosu na sledovaniaut.cz (satelitní sledování CarNet).

 Kolik vás to bude stát?

Stěhování Praha nabízí bezkonkurenční poměr rychlého a bezproblémového stěhování a přijatelné ceny. Zajímá-li vás celková cena, není nic jednoduššího, než vyplnit nezávazný formulář na webových stránkách stehovanipraha.cz. V případě výběrového řízení je na webu k dispozici speciální formulář pro tendry. Další informace naleznete zde.

Zdroj: http://www.stehovanipraha.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *