Bydlení

Při výběru krbu přemýšlejte a nekupujte zajíce v pytli

Znáte něco příjemnějšího než pohodovou atmosféru u rodinného krbu? Jen si to představte – libozvučné praskání polínek a sálající teplo, které se rozlévá po celém obývacím pokoji… Přestaňte o něčem podobném pouze snít a dopřejte si krb, který vám bude dělat společnost kdykoliv uznáte za vhodné. Třeba každý večer!

Nekupujte krby od někoho, kdo jim nerozumí

Krbová kamna jsou v posledních letech velmi žádaný a poptávce se přizpůsobuje i nabídka krbů. Ta ve v současné době velmi pestrá a s ní koresponduje také cenové rozpětí konkrétních typů a značek. Výběr krbu je ovšem na místě řádně promyslet. I levnější varianty představují poměrně vysokou investici a chcete-li, aby vám krb vydržel co možná nejdéle, měli byste se obrátit na specializovaného prodejce.

Krbová kamna nejsou artiklem, který bychom kupovali každý den a je ho proto dobré vybírat u specializovaného prodejce. U takového, který svému sortimentu rozumí a je nám schopen poradit a doporučit nejvhodnější variantu. Vůbec nejlepší je mít možnost prohlédnout si sortiment na vlastní oči a vyzkoušet si ho. Nákup u prodejců, kteří krby nabízí pouze prostřednictvím internetu a nedisponují kamennou prodejnou je mírně řečeno rizikový.

Chcete si nechat poradit?

Pokud jsme vás přesvědčili o důležitosti výběru specializovaného prodejce, bylo by férové přidat i konkrétní doporučení. Chcete-li mít jistotu, že vám krb prodá někdo, kdo se v sortimentu vyzná, obraťte se na společnost Krby style, která nabízí komplexní služby počínaje poradenstvím až po odbornou instalaci. Nabídka, kterou si můžete prohlédnout na www.krby-style.cz, je opravdu široká a nechybí topeniště, kamna, krby a biokrby. Všechny si můžete prohlédnout v pražském showroomu (adresu najdete na webu) a samozřejmě i vyzkoušet.

Krby style sází na vysoce kvalitní krby od renomovaných výrobců jako Dik Geurts, Focus nebo Fire tube, které se vyznačují perfektními užitnými vlastnostmi a exkluzivním designem. Zkrátka krby, které vám budou velmi dlouho věrně sloužit a zároveň se stanou ozdobou vaší domácnosti.