Byznys

Pro Jungheinrich je interní skladová logistika „brnkačka“

Dostali jste se do další fáze byznysu a čeká vás zařizování nového skladu? Pro někoho s předchozími zkušenostmi jde o rutinu, ale pokud jste doposud nic podobného nemuseli řešit, zjistíte, že to není nic jednoduchého. Vaše skladové prostory nejsou nafukovací a již v předstihu byste měli brát ohled na případné budoucí měny. Jednotlivé sekce by měly být navrženy tak, aby se v nich zaměstnanci orientovali a bez problémů pohybovali i s rozměrnější skladovou technikou. A to je teprve začátek…

Pozvěte do svého skladu profesionály z Jungheinrich

Jediná chyba vás může ve finále připravit o spoustu peněz (a samozřejmě i času a nervů) a proto není od věci svěřit interní logistiku někomu, kdo se o vše postará za vás. Prvotní investice se vám vrátí v podobě časové úspory (a tedy rychlejšího startu samotného podnikání).

Se zařizováním skladu od A do Z vám rádi pomohou odborníci ze společnosti Jungheinrich, kteří navrhnou efektivní skladový systém a doporučí vám vhodnou skladovou techniku. Díky Jungheinrich získáte pouze výrobky prvotřídní kvality – praktické skladové regály, špičkové vysokozdvižné vozíky, ale také systémové komponenty v podobě terminálů datového přenosu, skenerů čárkových kódů a software. Důvodem pro spolupráci s Jungheinrich jsou nejen letité zkušenosti, důraz na optimalizaci nákladů, ale také široká servisní síť a komplexní služby.

Pracovní oděvy levně nakoupíte z pohodlí domova

S čím však společnost nepomůže, je oblečení pro zaměstnance. Nákup hravě vyřešíte na adet.sk – zavedeném e-shopu, který nabízí kompletní sortiment pracovních oděvů. V nabídce najdete montérkové nohavice, bundy, kombinézy, trička, reflexní vesty, ale také ochranné a speciální pomůcky, které jsou pro některé druhy provozů nezbytné.