Zdraví

Problémy s bolestmi nohou hravě vyřeší ortopedické vložky

Trápí vás nepříjemné bolesti nohou? Zdá se vám, že jste při delším stání nebo chůzi neúměrně unavení a objevily se u vás deformace chodidel? Neodkládejte své zdravotní problémy na „potom“ a začněte se o své nohy starat. Nevíte jak? Zdaleka nejlepším řešením je použití speciálních ortopedických vložek do bot a dalších speciálních pomůcek.

Pro koho jsou speciální vložky vhodné?

Ortopedické vložky vám pomohou od bolesti, kterou způsobují vrozené dispozice i ostatní vlivy, které zapříčinily deformaci chodidel. Využívají se v případě deformace prstů, patní ostruhy, rozdílné délky nohou i plochých chodidel. A kde se po nich poohlédnout?

Kdo je vyrábí?

Sériově vyráběné i individuální vložky do bot vyrábí společnost svorto s.r.o., která navázala na obuvnickou živnost Bedřicha Smetáka. Ten se výrobou ortopedické obuvi začal zabývat jako jeden z prvních pražských ševců a v jeho tradici pokračovaly i další generace rodiny Smetáků. Společnost svorto s.r.o. byla založena v roce 1999 po transformaci firmy „sdružení živnostníků S+V“.

Ortopedické vložky slouží jako prevence i korekce

Svorto nabízí široké spektrum ortopedických pomůcek a vložek do bot, které nohám poskytují potřebnou oporu a slouží k prevenci i korekci vad. Výrobky jsou anatomicky tvarované, příjemné na dotyk, hygienické a vyhovují přísným standardům Státního zdravotního ústavu. Jejich používání přesto zkonzultujte s lékařem.

Individuální vložky do bot společnost svorto vyrábí na základě lékařského předpisu. Můžete požádat také o úpravu standardní obuv a opravy ortopedické obuvi. V nabídce nechybí ani výroba sportovních vložek, které oceníte při běhu, lyžování, golfu nebo turistice. Další informace a možnost online objednávky najdete na webu www.ortopedicke-pomucky.eu. A nepřehlédněte ani ceník úhrady ze strany pojišťovny – například úpravy ortopedické a standardní obuvi pojišťovny hradí v plné výši.