Auto-moto

Proč by měl ve vaší garáži parkovat vůz značky Ford?

Ford Motor Company je celosvětově proslulá americká automobilka, jejíž spolehlivá vozidla se pyšní dobrým poměrem cena/výkon. Tato společnost se do dějin zapsala také díky svým sportovním úspěchům, obzvláště v automobilových soutěžích rally. A vůz značky Ford nyní může stát i ve vaší garáži.

Historie Fordu, která se začala psát v roce 1903, je spjata s významným jménem Henry Ford. V současné době jsou v nabídce tohoto průkopníka v automobilovém průmyslu následující druhy vozidel – malé vozy, vozy nižší střední třídy a střední třídy, SUV, sportovní vozidla a užitkové vozy.

Pokud preferujete malý automobil, ideálním řešením je model Ka či Fiesta. Nižší střední třídu zastupuje legendární Ford Focus a ve střední třídě narazíte na model Mondeo. Firmy a řemeslníci sáhnou raději po prostorném a praktickém Transitu, což je představitel užitkových vozidel.

Elegantní Ford Mondeo

Reprezentativním kouskem je luxusní Ford Mondeo. Vedle svého lukrativního designu se pyšní perfektními jízdními vlastnostmi a precizní odezvou při řízení. Nejen na americkém, ale i na českém trhu si získalo vozidlo Ford Mondeo nemalou přízeň řidičů. A není se čemu divit. Detailní zpracování vzhledu a moderní technologie by přilákaly každého milovníka aut.

Bohatá nabídka vozidel

Pakliže jste zatoužili usednout za volant některého z vozidel, můžete se obrátit na společnost auto MOTOL BENI a.s., která je leaderem na trhu značky Ford. Nabídku vozidel můžete zhlédnout na portálu Fordmania.cz, kde se vám dostanou ojetá vozidla i předváděcí modely. Nechybí ani nové skladové vozy. Prostřednictvím jednoduchého formuláře, v němž zadáte požadovaný model, karoserii, palivo, motor a stupeň výbavy, se vám zobrazí pestrá nabídka.

Auto MOTOL BENI a.s. disponuje dvěma pobočkami v Praze, přičemž autosalon na Ořechu je nejmodernějším autosalonem značky Ford v České republice.