Byznys

Proč právě ready made?

Přemýšlíte nad tím, že si založíte společnost s ručením omezeným? Proč ne, oproti OSVČ představují s.r.o. celou řadu výhod. Pokud nemáte rádi vyřizování formalit a navíc ani 200 000 na základní kapitál, můžete celou věc vyřešit mnohem rychleji a elegantněji. Využijte možnosti koupě ready-made společnosti a nebo si založte společnost s ručením omezeným na míru. Obojí je velmi jednoduché.

 

Společnost s ručením omezeným působí na klienty mnohem prestižněji. Navíc můžete využívat optimalizaci daní a v případě, že vám obchody nepůjdou tak, jak jste si to představovali, nebudete muset dluhy hradit „ze svého“, jako v případě OSVČ. To je však jen základní výčet výhod, které má s.r.o. oproti OSVČ. Jednatelem spoelčnosti se můžete stát ze dne na den, stačí si koupit takzvanou ready made společnost nebo nechat založit zcela novou společnost na míru.

 

Prodej ready made společnosti je velmi rychlá transakce a vám odpadne zařizování otravných formalit. Navíc nebudete muset skládat základní kapitál, ten byl složen již v minulosti a poté účetně vyveden. Ready made společnosti mají i několikaletou historii, což na klienty působí kladně. Jedinou nevýhodou mohou být zadlužené s.r.o., o jejichž závazcích se dozvíte až poté, co si společnost koupíte. Takovému nákupu se však dá velmi jednoduše předejít. Stačí si vybrat profesionály, kteří se mohou pochlubit celou řadou referencí a budete mít jistotu, že je vaše ready made zcela v pořádku.

 

Založení s.r.o. je neméně jednoduché, ale budete si muset složit základní kapitál. Trvá o něco déle, než koupě ready made, ale i tak jde o velmi rychlý proces, na jehož konci se stanete jednatelem společnosti. Hledáte-li spolehlivého partnera, který za vás vyřídí všechny administrační úkony, spolehněte se na FIRMIN s.r.o., společnost se stabilním zázemím, jejíž služby využila celá řada významných klientů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *