Technika

Profesionální zpracování plechů a zámečnická výroba? Besta Trade!

Hledáte spolehlivého partnera, který má bohaté zkušenosti se zpracováním plechů a zámečnickou výrobou? Vsaďte na společnost Besta Trade, která se na českém trhu pohybuje již od roku 2005 a specializuje se na ohýbání, ohraňování a vysekávání plechů s rozměry do délky 7 m a tloušťky 4 mm. Během dlouholeté činnosti firma realizovala spoustu úspěšných projektů a díky bohatým zkušenostem v oboru zaručuje vysoce kvalitní produkty a komplexní servis.

Moderní technologie a zkušení pracovníci

Mezi hlavní činnosti, kterými se Besta Trade zabývá, je ohýbání plechů. Disponuje moderními CNC ohýbačkami a využívá nejmodernější metody, které jsou zárukou dokonalého výsledku. CNC stroje obsluhují speciálně vyškolení zaměstnanci, kteří jsou si vědomi, že i sebemenší nedokonalost může mít výrazný vliv na konečnou podobu produktu. Pracují proto nejen rychle, ale především s důrazem na vysokou kvalitu. Vysekávání, ohraňování a ohýbání plechů je ovšem jen částí širokého spektra nabízených služeb. Besta Trade se věnuje také výrobě jednoduchých ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí, a má bohatou praxi i v zámečnické výrobě a svařováním hliníku metodou TIG.

Kompletní přehled služeb, reference a podrobnější informace o používaném vybavení najdete na webových stránkách besta-trade.cz. Přidejte se do řady známých obchodních řetězců, výrobních závodů a dalších významných zákazníků, kteří již služby Besta Trade využili, i vy.